Optický přijímač Mini Node s technologií WDM

Optický přijímač Mini Node s technologií WDM

Mini optický uzel s funkcí optického uzlu WDM Malé pouzdro Vysokorychlostní zesilovač GaAs 1310nm a 1550nm volitelné optické pracovní okno Optický uzel Úvod Fiber to home (FTTH) širokopásmový přístup je konečný rozvojový cíl, catv optický uzelový přijímač je cílový terminál ...

Podrobnosti o produktu

Mini optický uzel s WDM

Funkce optického uzlu

  • Malé pouzdro

  • Vysoký výkon

  • Zesilovač GaAs

  • 1310nm a 1550nm volitelné pracovní okno

Úvod do optického uzlu

  • Vlákno k domácímu (FTTH) širokopásmovému přístupu je konečný rozvojový cíl, catv optický uzel přijímač je cílové terminálové produkty pro tento cíl.

  • Th je zařízení, které přijímá technologii s vysokou izolací WDM, aby oddělil signál CATV a ONU. Kromě toho také přijímá nízkou optickou výkonovou a RF-AGC řídící techniku, která je schopna   dosáhnout požadavku na příjem ≤-9dBmCATV pro FTTH .

  • Kontrolka LED pro monitorování optického výkonu ( ≥-15dBm ) je dodávána na panelu a podporuje nepřetržitě RF výstupy , pohodlí zákazníků, což je ideální přijímač pro FTTH .  

Vstup optického vlákna

OPTICAL IN: Je vstupním rozhraním optického signálu, v optickém přístupu by měl APC TOP vyčistit alkoholem, než vyrovnat adaptér zapuštěný ústa, vlákno ústí pochodové spojení; Když optický signál přistupuje (≥ 15 dBm) pak se rozsvítí v panelu , který show s   optická část je běžná , ONU je rozhraní 1490 / 1310nm, prosím neodeházejte kryt před použitím.

Nastavení výstupní úrovně RF

RF OUT: Je to výstup R F , když optický vstup - 2 ~ - 9 / -12 / -15 dBm, RF výstup 82/76/70 dBuv ± 1; ADJ : Je to RF výstupní útlumový stupeň , výchozí hodnota je minimální . Když výstupní úroveň a konstrukční požadavky mají jakoukoliv odchylku , upraví útlumovou míru podle konstrukčních požadavků. Toto zařízení má nízký optický příkon, doporučuje se doporučit 12 ~ - 9 dBm.

Instalace zkušební hmoty vyžaduje pozornost

  • Toto zařízení je vnitřní konstrukce, Nepoužívá se namísto obtěžování déšť, Baleno v krabici vnitřního vhodného prostoru nebo chlazení, Výstup stínicí sítě kabelu musí být uzemněn, Odpor uzemnění by měl být menší než 4 Ω, místní napájení elektrického krytu musí být uzemněno, zemní odpor.

  • Vstupní a výstupní kabel z ocasních vláken musí být rezervován určitou délkou, Snížit výskyt havárie; optické rozhraní se nepohybuje, pokud se nepoužívá, toto zařízení je s L C / APC, neváže se s L C / PC.

HTB1W71IGHSYBuNj.jpgHTB108HDGNGYBu.pngHTB1AKSHGHu.png

500-shipping_看图王.png

Hot Tags: mini uzelový optický přijímač s wdm, vyrobený v Číně, výrobci, dodavatelé, továrna, koupit slevu

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit