Různý styl Spolehlivý SC UPC pásek 12 jádrových optických pigmentů

Ribbon / Bundle Pigtail Fiber optický SC / UPC, Bunlde break-out pigtail, 12core. Singlmode, 1,5 metru Opravný kabel je optický kabel, který slouží k připojení jednoho zařízení k druhému pro směrování signálu. Pigtail je polovina patch kabelu, snadná pro slévání, distribuci a přepravu. SC znamená Subscriber ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Ribbon / Bundle Pigtail

1.jpg

Optická vlákna SC / UPC, Bunlde break-out pigtail, 12core. Singlmode, 1,5meter

Patch kabel je optický kabel, který slouží k připojení jednoho zařízení k druhému pro směrování signálu. Pigtail je polovina patch kabelu, snadná pro slévání, distribuci a přepravu.

SC znamená účastnický konektor - univerzální konektor typu push / pull. Jedná se o čtvercový zástrčkový konektor, který se jednoduše pohybuje stiskem tlačítka a je klíčován.

FC znamená Pevné připojení. Je upevněna pomocí skříně se závitem. Konektory FC jsou obecně konstruovány s kovovým krytem a jsou poniklovány.

LC patch cord je optický kabel, který slouží k připojení jednoho zařízení k druhému pro směrování signálu. LC znamená Lucent Connector. Jedná se o malý konektor s optickými vlákny, který má polovinu velikosti SC.

ST znamená Straight Tip - konektor typu bajonet s rychloupínáním. Konektory ST jsou válcové s otočnou pojistkou. Jsou to push-in a twist typy


Funkce:

Nízká ztráta vložení, vysoká návratnost

Vynikající mechanická odolnost

Vysoká věrohodnost a stabilita

Dobrá opakovatelnost a vyměnitelnost


Aplikace:

Zkušební zařízení

FTTX + LAN

Optická vlákna CATV

Optický komunikační systém

Telekomunikace


Aplikace:

Zkušební zařízení

FTTX + LAN

Optická vlákna CATV

Optický komunikační systém

Telekomunikace


Specifikace:


Parametr

Jednotka

FC, SC, LC

ST, MU MT-RJ, MPO E2000

SM

MM

SM

MM SM MM SM

PC

UPC

APC

PC

PC

UPC

PC

PC

UPC

PC

PC APC

Vložená ztráta

(typický)

DB

≤0,3

≤0,2

≤0,3

≤0,2

≤0,3

≤0,2

≤0,2

≤0,3

≤0,2

≤0,2

≤0,3

≤0,3

Návratová ztráta

DB

≥45

≥50

≥60

≥30

≥45

≥50

≥30

≥45

≥50

≥35

≥55

≥75

Provozní

vlnová délka

Nm

1310,1510

1310,1510 1310,1510 1310,1510

Výměnnost

DB

≤0,2

≤0,2 ≤0,2 ≤0,2

Vibrace

DB

≤0,2

≤0,2 ≤0,2 ≤0,2

Provozní

teplota

C

-40 ~ 75

-40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75

Úložný prostor

teplota

C

-45 ~ 85

-45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85

Průměr kabelu

Mm

Φ3,0, φ2,0, φ0,9

Φ3,0, φ2,0, φ0,9 Φ3,0, φ2,0, φ0,9 Φ3,0, φ2,0, φ0,9


Informace o objednávání:

SC / UPC - SM-SX-Φ0.9-1.5M
1 2 - 1 2 3 4 5 6

1 Typ konektoru: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA

2 Koncovka obličeje Ferrule: PC, UPC, APC

3 typ jádra: Jeden režim (SM: 9 / 125um), Multimode (MM: 50 / 125um nebo 62.5 / 125um)

4 Množství kabelu: "DX" znamená duplex / "SX" znamená Simplex, 12C znamená 12 barev

5 Průměr kabelu: 3,0 mm, 2,0 mm, 0,9 mm

6 Délka kabelu: 1, 2, 3 metry nebo přizpůsobené

7 Typ kabelu: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP

Dotaz