Venkovní jednorázové vodotěsné optické pigmenty s konektorem SC / APC

Vnitřní / vnější kabel volné trubice GYFXTH - 4B1.3 Profil zobrazení Parametry vlákna Parametry kabelu Mechanické a environmentální charakteristiky
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Vnitřní / venkovní kabel s volnou trubicí

GYFXTH - 4B1.3


Zobrazení profilu

QQ fotografie 20170607134612.png

Parametry vlákna


Ne.

Položky

Jednotka

Specifikace




G.652D

1

Průměr pole v režimu

1310nm

Μm

8,8 ± 0,4

1550nm

Μm

9,8 ± 0,5

2

Průměr obložení

Μm

124,8 ± 0,7

3

Obložení bez kruhovitosti

%

≤0,7

4

Chyba soustřednosti krytu jádra

Μm

≤0,5

5

Průměr nátěru

Μm

245 ± 5

6

Povrchová úprava bez kruhovitosti

%

≤6,0

7

Chyba soustřednosti obložení-povlakování

Μm

≤12,0

8

Kabelová mezní vlnová délka

Nm

Λ cc ≤1260

9

Útlum (max.)

1310nm

DB / km

≤0,4

1550nm

DB / km

≤0,3

10

Ztráta makro-ohýbání

1 otáčky × 7,5 mm v poloměru @ 1550nm

DB

≤0,5

1 otáčky × 7,5 mm v poloměru @ 1625nm

DB

≤1,0


Parametry kabelu


Položky

Specifikace

Počet vláken

4

Barevné povlakové vlákno

Dimenze

250 um ± 15 um

Barva

Modrá, oranžová, zelená, hnědá,

Loose Tube

Dimenze

1,95 mm ± 0,05 mm

Materiál

PBT

Barva

Přírodní

Člen síly

GLASS YARN

Vnější bunda

Dimenze

5,8 mm ± 0,2 mm

Materiál

LSZH

Barva

Černá


Mechanické a environmentální charakteristiky


Položky

Sjednotit

Specifikace

Napětí (dlouhodobé)

N

300

Napětí (krátkodobé)

N

600

Rozdrtit (dlouhodobě)

N / 10cm

300

Rozdrtit (krátkodobě)

N / 10cm

1000

Min. Poloměr ohybu (dynamický)

Mm

20D

Min. Poloměr ohybu (statický)

Mm

10D

Teplota instalace

-20 ~ +60

Provozní teplota

-40 ~ +70

Teplota skladování

-40 ~ +70

Dotaz

You Might Also Like