Fiber Optic Attenuator

Fiber Optic Attenuator

FTTH single / multi mode módu s optickým vláknem Stručný úvod Fiber optický atenuátor je pasivní zařízení, které se používá ke snížení amplitudy světelného signálu, aniž by se podstatně měnila samotná forma vlny. Toto je často požadavek v multiplexování hustoty vlnových divizí (DWDM) a Erbium Doped ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

FTTH jedno / více režimový optický atenuátor

Stručný úvod

Vláknový optický atenuátor je pasivní zařízení, které se používá ke snížení amplitudy světelného signálu, aniž by se podstatně změnila samotná forma vlny. Toto je často požadavek v aplikacích DWDM ( Dense Wave Division Multiplexing) a Erbium Doped Fiber Amplifier (EDFA), kde přijímač nemůže přijmout signál generovaný z vysoce výkonného světelného zdroje.

Funkce

1. Kovové ionty dotované ionty

2. Trvanlivost světelného zdroje s vysokým výkonem

3. Nezávislost na vlnové délce

4. Úrovně útlumu od 1 dB do 30 dB, se standardními a prémiovými tolerancemi plus vlastní konfigurace

5. 1310nm, 1550nm, 1250-1625nm a 1350 / 1550nm duální vlny

6. FC, SC, ST, LC, volitelné

7. Plastový nebo kovový materiál pouzdra

Aplikace

1. Erbiové dopované vláknové zesilovače (EDFA)

2. Multiplexery s hustou vlnovou divizí (DWDM)

3. Optická síťová zařízení, optická testovací zařízení

4. Přelepené optické systémy

technické parametry

PARAMETR

JEDNOTKA

PEVNÉ PŘIPOJOVAČE (FC / SC / ST / LC)

VARIANTNÍ PŘIPOJOVAČE

(FC / SC)

Provozní vlnová délka

nm

13101550

1200-1600

Hodnota útlumu

dB

± 0,5 dB (<10>

± 1,0 dB (> 10 dB)

0-30

Max. Optický vstupní výkon

MW

500

500

Max. PDI

dB

≤0,1

≤0,1

Návratová ztráta

dB

PC

≥45


UPC

≥55


APC

≥60

Provozní teplota

C

-30 ~ + 75

-30 ~ + 75

Skladovací teplota

C

-40 ~ + 85

-40 ~ + 85




Hot Tags: zeslabovač optických vláken, vyrobený v Číně, výrobci, dodavatelé, továrny, koupit slevu

Dotaz

You Might Also Like