Fiber Optic Attenuator Multiple Atenuation 1-30db APC UPC

Fiber Optic Attenuator Multiple Atenuation 1-30db APC UPC

FTTH single / multi mode módu s optickým vláknem Stručný úvod Fiber optický atenuátor je pasivní zařízení, které se používá ke snížení amplitudy světelného signálu, aniž by se podstatně měnila samotná forma vlny. Toto je často požadavek v multiplexování hustoty vlnových divizí (DWDM) a Erbium Doped ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Fiber Optic Attenuator Multiple Atenuation 1-30db APC UPC

Stručný úvod

Vláknitý optický atenuátor je pasivní zařízení, které může poskytnout různé útlum pro potřeby. Používají se v přenosovém vedení vlákna. Existují dva druhy atenuátoru, variabilní a opravitelné. Útlumový formulář 1 dB až 65 dB. Je navržen podle mezinárodní normy a je v souladu se standardem IEC.Je velmi používán v oblasti optické komunikace. Pevný atenuátor lze upravit podle potřeby projektu. Používá se v mnoha vláknových přenosech. Existují tři druhy těchto produktů, převodník FC / SC / ST, vysoká ztráta návratnosti typu FC / SC, vysoká ztráta návratnosti typu online.


Funkce


Úrovně útlumu od 1 dB do 30 dB, se standardními a prémiovými tolerancemi

1310nm, 1550nm, 1250-1625nm a 1350 / 1550nm duální vlny

FC, SC, ST, LC, volitelné

Setkal se se standardem IEC

Nízká nadměrná ztráta

Vysoká přesnost útlumu

Malý objem a nízká hmotnost

Vysoká stabilita a spolehlivost


Aplikace

Distribuční rámec
Síťový systém

Testování
Vysokorychlostní přenosový systém
Systém CATV
DWDM systém na velké vzdálenosti
Optické multiplexery add-drop (OADM)

technické parametry

QQ截图20180913150623.jpg

HTB1MB.png


OPTICTIMES dodávají síťové produkty CATV, včetně koaxiálního kabelu kufru a kapky, kohoutku a rozbočovače, optického vysílače 1310nm / 1550nm, EDFA, optického přijímače, TV set top boxu pro digitální signál CATV, analogového signálního systému, fotoelektrického přenosu a dalších polí. Poskytujeme také různé široce používané optické kabely, pasivní optické součásti a testovací nástroje, jako je kabel ADSS / GYFTY / GYXTW / FTTx, propojovací kabel z optických vláken, vizuální lokalizátor chyb, OTDR, měřiče optického výkonu PON a splic splicer optické komunikace a OLT ONU pro systém GEPON.

Hot Tags: zeslabovač optického vlákna vícenásobný zeslabení 1-30 dB apc upc, vyrobený v Číně, výrobci, dodavatelé, továrna, koupit slevu

Dotaz

You Might Also Like