Vysoce kvalitní lehká venkovní krabice s pancéřovým optickým kabelem GYTA

TECHNICKÁ SPECIFIKACE PRO GYTA CABLE Produkt: Optický kabel s jedním modem Zákazník: Datum: 2014-7-23 Napište: Hangzhou RunZhou Fiber Technologies Co, Ltd Mezinárodní obchodní oddělení 1. Popis produktu Tato specifikace pokrývá obecné požadavky a výkon kabelu , který...
Chat teď

Podrobnosti o produktu


1. Popis produktu

Tato specifikace pokrývá obecné požadavky a výkon kabelů, které FOC nabízí, včetně optických vlastností, mechanických charakteristik a geometrických charakteristik apod.


2. OPTICKÁ VLÁKNA


Vlastnosti optických vláken (FPC G.652 FIBER)


Kategorie

Popis

Specifikace

G.652D
Optické specifikace

Útlum

@ 1310nm

≤ 0,35 dB / km

@ 1383nm

≤ 0,35 dB / km
@ 1550nm ≤ 0,22 dB / km

Nespojitost útlumu

≤ 0,05 dB

Útlum vs. vlnová délka

@ 1285 ~ 1330nm

≤ 0,05 dB / km

@ 1525 ~ 1575nm

≤ 0,05 dB / km

Nulová rozptylová vlnová délka

1300 ~ 1324nm

Zero Dispersion Slope

≤ 0,092ps / (nm 2 .km)

Disperze

@ 1310nm

≤ 3,5 ps / nm.km

@ 1550nm

≤ 18 ps / nm.km
Kabelová mezní vlnová délka (λcc) ≤1260nm

Efektivní indexový index lomu

@ 1310nm

1,4675

@ 1550nm

1,4681

Geometrický

Specifikace

Průměr pole v režimu

@ 1310nm

9,2 ± 0,6 um

@ 1550nm

10,4 ± 0,8 μm

Průměr obložení

125 ± 1 μm

Obložení bez kruhovitosti

≤1,0%

Průměr nátěru

245 ± 7μm

Chyba soustřednosti nátěru / obložení

≤8μm

Chyba soustřednosti jádra / obložení

≤0,8μm

Mechanické

Specifikace

Úroveň testu důkazu

≥1,0%

Poloměr ohybu vlákna

≥4,0m

Peak Peaking Coating Force

1,3 ~ 8,9N


3. OPTICKÝ KABEL


3.1 Konstrukce kabelu


1.jpg


Struktura

Jednotka

Parametr

Počet vláken

Vlákna

2 ~ 30

32 ~ 60

62 ~ 72

74 ~ 84

86 ~ 96

Živel

-

5

5

6

7

8

Průměr volné trubky

Mm

Nom.F1.8

Nom.F2.1

Nom.F2.1

Nom.F2.1

Nom.F2.1

Jádra jedné zkumavky (ne více než)

-

6

12

12

12

12

Průměr kabelu (přibl.)

Mm

9,0

9.9

10.5

11.4

12,0

Hmotnost (přibl.)

Kg / km

79

96

118

129

140

Struktura

Jednotka

Parametr

Počet vláken

Vlákna

98 ~ 108

110 ~ 120

122 ~ 132

134 ~ 144


Živel

-

9

10

11

12


Průměr volné trubky

Mm

Nom.F2.1

Nom.F2.1

Nom.F2.1

Nom.F2.1


Jádra jedné zkumavky (ne více než)

-

12

12

12

12


Průměr kabelu (přibl.)

Mm

12.7

13.2

14.1

14.8


Hmotnost (přibl.)

Kg / km

153

165

183

199



* Upozornění: 8 jádra: 2 trubky, každá trubka včetně 4 vláken.


3.2 Mechanické vlastnosti


Pevnost v tahu

Dlouhodobý

N

600

Krátkodobý

N

1500

Crush Resistance

Dlouhodobý

N

300

Krátkodobý

N

1000

Poloměr ohybu

Dynamický

-

≥20 × průměr kabelu

Statický

-

≥10 × Průměr kabelu

Provozní teplota

-40 --- +60


3.2 Kódování vláken, Farební kódování optického vlákna musí být v souladu s tabulkou 3.2.1


Počet vláken

1

2

3

4

5

6

Barva vlákna

Modrý

oranžový

Zelená

Hnědý

Šedá

Bílý

Počet vláken

7

8

9

10

11

12

Barva vlákna

Červené

Černá

Žlutý

fialový

Růžový

Aqua


Tabulka 3.2.2: Identifikace volné trubice


Počet trubek

1

2

3

4

5

6

Barva trubky

Modrý

oranžový

Zelená

Hnědý

Břidlice

Bílý

Počet trubek

7

8

9

10

11

12

Barva trubky

Červené

Černá

Žlutý

fialový

Růžový

Aqua


4. ZKUŠEBNÍ POŽADAVKY


Ne

Položka

Testovací standard

Metoda

Kritéria přijatelnosti

1

Tahová

test

IEC-60794-1-E1

Maximální pevnost v tahu: 1500N

- Délka vzorku: 50 metrů

- čas: 1minut;

- Maximální napětí kmene

Zatížení: max. 0,15%

-Attenuation increase = 0,10 dB

2

Rozdrtit

test

IEC-60794-1-E3

-Load: Max.Crush Resistance: 1000N

- Čas: 1 minut

-Délka: 100 mm

-Ne rozděluje ani trhliny ve vnějším plášti;

-Attenuation increase <>

3

Dopad

test

IEC-60794-1-E4

-Infektivní energie: 450 g

- Výška: 1 metr

- Počet nárazů: 5

-Ne se rozdělí ani prasknou ve vnějším plášti

-Attenuation increase ≥0.03dB po testu.

4

Opakované ohýbání

IEC-60794-1-E6

-R = 20 × vnější průměr kabelu

-1m délka kabelu s hmotností 150N, 30 cyklů

- Ve vnějším plášti nejsou žádné praskliny nebo praskliny

-Attenuation increase ≤0.03dB po testu.

5

Kroucení

test

IEC-60794-1-E7

Délka kabelu -1 m se závažím 150N

- ± 90 stupňů, 10 cyklů

- Ve vnějším plášti nejsou žádné praskliny nebo praskliny

- Zvýšení síly ≤ 0,03B po testu.

6

Ohýbání

test

IEC-60794-1-E11

- Průměr trnu: 20 × D

- Počet otáček / šroubovice: 10

-Number cyklů: 5

-Ne poškození vnějšího pláště

- Nedochází k přerušení vlákna

- Reverzibilní

7

Zkouška teplotního cyklu

IEC-60794-1-F1

- krok teplot: + 20 ℃ → -40 ℃ → + 60 ℃ → -40 ℃ →

+ 60 ℃ → + 20 ℃

-Time na každý krok: 12 hodin

-Number cyklů: 2 cykly

- změna oslabení referenční hodnoty (útlum měřen před zkouškou při + 20 ± 3 ° C) ≤ 0,10 dB,


5. BALENÍ A DRÁH


5.1 Kabel je navinut na nevratném dřevěném bubnu. Oba konce kabelu jsou bezpečně připevněny k bubnu a utěsněny smrštitelným krytem, aby se zabránilo vniknutí vlhkosti. Na vnějším plášti kabelu musí být vyznačeny následující informace v intervalu asi 1 metru.

- Typ kabelu a počet optických vláken

- Název výrobce

- Měsíc a rok výroby

- Délka kabelu

Sekvenční číslo délky kabelu musí být vyznačeno na vnějším plášti kabelu v intervalu 1 metr ± 1%.


5.2 Označení bubnu Každá strana každého dřevěného bubnu musí být trvale označena v minimální výšce 2,5 ~ 3 cm s následujícími údaji:

- Název a logo výroby

- Délka kabelu

- Typ kabelu a počet vláken

- Roll cestu

- Hrubá a čistá hmotnost


- Specifikace -

Dotaz