120 Struktura jádrového vlákna Elektricky optický kabel GYFTY s potrubím / hlavovým optickým kabelem.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE PRO GYFTY CABLE Produkt: Optický kabel s jedním modem Zákazník: Datum: 2014-09-25 Napiąte: Hangzhou RunZhou Fiber Technologies Co, Ltd Mezinárodní obchodní oddělení 1. Popis produktu Tato specifikace pokrývá obecné požadavky a výkon kabelu , ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

1. Popis produktu

Tato specifikace pokrývá obecné požadavky a výkon kabelů, které FOC nabízí, včetně optických vlastností, mechanických charakteristik a geometrických charakteristik apod.


2. OPTICKÁ VLÁKNA

Vlastnosti optických vláken (FPC G.652 FIBER)


Kategorie

Popis

Specifikace

G.652D
Optické specifikace

Útlum

@ 1310nm

≤ 0,35 dB / km

@ 1383nm

≤ 0,35 dB / km
@ 1550nm ≤ 0,22 dB / km
@ 1625nm ≤ 0,30 dB / km

Nespojitost útlumu

≤ 0,05 dB

Útlum vs. vlnová délka

1285 ~ 1330 @ 1310nm

≤ 0,05 dB / km

1525 ~ 1575 @ 1550nm

≤ 0,05 dB / km

Nulová rozptylová vlnová délka

1300 ~ 1324nm

Zero Dispersion Slope

≤ 0,092ps / (nm 2 .km)

Disperze

@ 1310nm

≤ 3,5 ps / nm.km

@ 1550nm

≤ 18 ps / nm.km
Rozptyl polarizačního režimu (PMD) ≤0,2ps / km 1/2
Kabelová mezní vlnová délka (λcc) ≤1260nm

Efektivní indexový index lomu

@ 1310nm

1,4675

@ 1550nm

1,4681

Geometrický

Specifikace

Průměr pole v režimu

@ 1310nm

9,2 ± 0,6 um

@ 1550nm

10,4 ± 0,8 μm

Průměr obložení

125 ± 1 μm

Obložení bez kruhovitosti

≤1,0%

Průměr nátěru

245 ± 7μm

Chyba soustřednosti nátěru / obložení

≤8μm

Chyba soustřednosti jádra / obložení

≤0,8μm

Mechanické

Specifikace

Úroveň testu důkazu

≥1,0%

Poloměr ohybu vlákna

≥4,0m

Peak Peaking Coating Force

1,3 ~ 8,9N


3. OPTICKÝ KABEL


3.1 Konstrukce kabelu


1.jpg



Struktura

Jednotka

Parametr

Počet vláken

Vlákna

2 ~ 48

50 ~ 84

86 ~ 96

144

Max.Core v jedné zkumavce

-

6

12

12

12

Průměr volné trubky

Mm

Nom.F1.8

Nom.F2.1

Nom.F2.1

Nom.F2.1

Živel


8

7

8

12

Průměr kabelu

Mm

Nom.10.2

Nom.10.8

Nom.11.6

Nom.14.3

Tloušťka pláště

Mm

Nom.2.0

Nom.2.0

Nom.2.0

Nom.2.0

Hmotnost

Kg / km

Přibližně.94

Přibližně.117

Přibližně.129

Přibližně 194

Poloměr ohybu

Dynamický


≥ 25 × průměr kabelu

Statický
≥15 × Průměr kabelu

Provozní teplota

-40 --- +60


4.2 Kódování vláken, Barevné kódování optického vlákna musí být v souladu s tabulkou 4.2.1


Počet vláken

1

2

3

4

5

6

Barva vlákna

Modrý

oranžový

Zelená

Hnědý

Šedá

Bílý

Počet vláken

7

8

9

10

11

12

Barva vlákna

Červené

Černá

Žlutý

fialový

Růžový

Aqua


Tabulka 4.2.2: Identifikace optické trubice


Počet trubek

1

2

3

4

5

6

Barva trubky

Modrý

oranžový

Zelená

Hnědý

Břidlice

Bílý

Počet trubek

7

8

9

10

11

12

Barva trubky

Červené

Černá

Žlutý

fialový

Růžový

Aqua


Able4.2.3: Make-up kabelu, počet vláken v každé trubce


Počet vláken

Počet trubek


1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

4

1

Barva tuby

Modrý

F

F

F

F

F

F

F

/ / / /
Počet vláken 4

8

2

Barva tuby

Modrý

oranžový

F

F

F

F

F

F

/ / / /

Počet vláken

4 4

12

2

Barva tuby

Modrý

oranžový

F

F

F

F

F

F

/ / / /

Počet vláken

6 6

24

4

Barva tuby

Modrý

oranžový

Zelená

Hnědý

F

F

F

F

/ / / /

Počet vláken

6

6

6 6

32

6

Barva tuby

Modrý

oranžový

Zelená

Hnědý

Šedá

Bílý

F

F

/ / / /

Počet vláken

6

6

6

6

6 2

48

8

Barva tuby

Modrý

oranžový

Zelená

Hnědý

Šedá

Bílý

Červené

Černá

/ / / /

Počet vláken

6

6

6

6

6

6

6 6

64

6

Barva tuby

Modrý

oranžový

Zelená

Hnědý

Šedá

Bílý

F

/ / / / /

Počet vláken

12

12

12

12

12 4

96

8

Barva tuby

Modrý

oranžový

Zelená

Hnědý

Šedá

Bílý

Červené

Černá

/ / / /

Počet vláken

12

12

12

12

12

12

12 12

144

12

Barva tuby

Modrý

oranžový

Zelená

Hnědý

Šedá

Bílý

Červené

Černá

Žlutý

fialový

Růžový

Aqua

Počet vláken

12

12

12

12

12

12

12

12

12

12

12 12


Poznámka: "F" znamená bílou plniva


4. ZKUŠEBNÍ POŽADAVKY


Ne

Položka

Tes standardně

Metoda

Kritéria přijatelnosti

1

Tahová

test

IEC-60794-1-E1

-Max. Pevnost v tahu: 1500N

- Délka vzorku: 50 metrů

- čas: 1minut;

- Maximální napětí kmene

Zatížení: max. 0,33%

-Attenuation increase = 0,10 dB

2

Rozdrtit

test

IEC-60794-1-E3

-Load: 1000N

- Čas: 1 minut

-Délka: 100 mm

- Nedělí ani trhliny v

Vnější bunda;

-Attenuation increase <>

3

Dopad

test

IEC-60794-1-E4

-Infektivní energie: 450 g

- Výška: 1 metr

- Dotčené body: min.1

- Počet nárazů: 5

-Ne se rozdělí ani prasknou ve vnějším plášti

-Attenuation increase = 0,10 dB (po testu)

4

Opakované ohýbání

IEC-60794-1-E6

-R = 20 × vnější průměr kabelu

-1m délka kabelu s hmotností 150N, 30 cyklů

- Ve vnějším plášti nejsou žádné praskliny nebo praskliny

- Zvýšení útlumu ≤0,10 dB (po zkoušce)

5

Kroucení

test

IEC-60794-1-E7

Délka kabelu -1 m se závažím 150N

- ± 180 stupňů, 10 cyklů

- Ve vnějším plášti nejsou žádné praskliny nebo praskliny

- Zvýšení útlumu ≤0,10B (po zkoušce)

6

Ohýbání

test

IEC-60794-1-E11

- Průměr trnu: 20 × D

- Počet otáček / šroubovice: 10

-Number cyklů: 5

- Ve vnějším plášti nejsou žádné praskliny nebo praskliny

- Nedochází k přerušení vlákna

7

Zkouška teplotního cyklu

IEC-60794-1-F1

- krok teplot: + 20 ℃ → -40 ℃ → + 60 ℃ → -40 ℃ →

+ 60 ℃ → + 20 ℃

-Time na každý krok: 12 hodin

-Number cyklů: 2 cykly

- změna oslabení referenční hodnoty (útlum, který se má měřit před zkouškou při + 20 ± 3 ° C) ≤ 0,10 dB / km,

8

Zkouška průniku vody

IEC-60794-1-F5

-Hodina vody: 1m

- Délka vzorku: 3 m

- Doba trvání testu: 24 hodin

-Ne úniku vody na konci vzorku

9

Test kapání

IEC-60794-1-E14

- Pět metrů vzorků zavěšených vertikálně v klimatické komoře, zvýšená teplota na + 70 ° C

- Po 24 hodinách by neměla kapalina odkapávat z tub

 

5. BALENÍ A DRÁH

5.1 Kabel je navinut na nevratném dřevěném bubnu. Oba konce kabelu jsou bezpečně připevněny k bubnu a utěsněny smrštitelným krytem, aby se zabránilo vniknutí vlhkosti. Na vnějším plášti kabelu musí být vyznačeny následující informace v intervalu asi 1 metru.

- Typ kabelu a počet optických vláken

- Název výrobce

- Měsíc a rok výroby

- Délka kabelu

Sekvenční číslo délky kabelu musí být vyznačeno na vnějším plášti kabelu v intervalu 1 metr ± 1%.


5.2 Označení bubnu Každá strana každého dřevěného bubnu musí být trvale označena v minimální výšce 2,5 ~ 3 cm s následujícími údaji:

- Název a logo výroby

- Délka kabelu

- Typ kabelu a počet vláken

- Roll cestu

- Hrubá a čistá hmotnost


- Specifikace -

Dotaz