Vnitřní propojovací kabel s kabelem bez podpory Messenger / podpora používaný v terminálových uživatelích

Vnitřní propojovací kabel s kabelem bez podpory Messenger / podpora používaný v terminálových uživatelích

TECHNICKÁ SPECIFIKACE PRO KABEL FTTH Výrobek: Optický kabel s jedním modem Zákazník: Datum: 2014-11-03 Autor: Hangzhou RunZhou Fiber Technologies Co, Ltd Mezinárodní obchodní oddělení 1. Popis výrobku Tato specifikace se zabývá obecnými požadavky a výkonem kabelu pro...
Chat teď

Podrobnosti o produktu



1. Popis produktu

Tato specifikace zahrnuje obecné požadavky a výkon kabelu pro FTTH, který FOC nabídl včetně optických vlastností, mechanických charakteristik a geometrických charakteristik apod.


2. OPTICKÁ VLÁKNA


Vlastnosti optických vláken (FPC G.657A FIBER)


Kategorie

Popis

Specifikace

G.657A
Optické specifikace

Útlum

@ 1310nm

≤0,4 dB / km

@ 1550nm

≤0,3 dB / km

Nespojitost útlumu

≤ 0,05 dB

Nulová rozptylová vlnová délka

1300 ~ 1324nm

Zero Dispersion Slope

≤0,090ps / (nm 2km)

Disperze

@ 1288-1339nm

≤ 3,5 ps / nm.km

@ 1271-1360nm

≤5,3 ps / nm.km

@ 1550nm

≤ 18 ps / nm.km

Kabelová mezní vlnová délka (λcc)

≤1260nm

Geometrický

Specifikace

Průměr pole v režimu

@ 1310nm

(8,6 až 9,2) ± 0,4 um

Průměr obložení

125 ± 0,7 μm

Obložení bez kruhovitosti

≤1,0%

Průměr nátěru

243 ± 7μm

Chyba soustřednosti nátěru / obložení

≤8μm

Chyba soustřednosti jádra / obložení

≤0,6μm

Mechanické

Specifikace

Úroveň testu důkazu

≥1,0%

Poloměr ohybu vlákna

≥4,0m

Peak Peaking Coating Force

1,3 ~ 8,9N


3. OPTICKÝ KABEL

3.1 Konstrukce kabelu


QQ fotografie 20170606163408.png


- Identifikace barvy

Barva vláken: Modrá, oranžová, zelená, hnědá

Barva pláště: bílá nebo černá


Počet vláken

1/2

4

Útlum G.657 (dB / km)

@ 1310 / @ 1550 nm

0,4 / 0,3

0,4 / 0,3

Průměr (mm)

2,0X3,0 (± 0,15)

2,0X3,5 (± 0,15)

Hmotnost (kg / km)

8.5

11

Pevnost v tahu (N)

Dlouhodobý

FRP: 40 OCELOVÝCH DRÁTŮ: 100

krátkodobý

FRP: 80 STEEL WIRE: 200

Odolnost proti rozdrcení

(N / 100 mm)

Dlouhodobý

FRP: 500 OCELOVÝCH DRÁTŮ: 1000

krátkodobý

FRP: 1000 STEEL WIRE: 2200

Poloměr ohybu (mm)

Statický

10 (G.657A)

Dynamický

20 (G.657A)

Provozní teplota (℃)

-20 ~ +60

Jednotku snadno odlepte a snadno oddělíte vlákno od pláště.


- Jednoduchá struktura, nízká hmotnost a vysoká praktičnost;

NOVELOVÁ DESIGNOVÁ KONSTRUKČNÍ ZAŘÍZENÍ Zjednodušuje instalaci a údržbu;

- Dva paralelní FRP silové prvky zajišťují dobrý výkon odolnosti proti rozdrcení a tahu pro ochranu vlákna;

-Pokud kabel G.657 vložíte do kabelu, zajistěte velmi dobrý ohýbací výkon. (Poloměr ohybu 10 mm / G.657A

-Nední kouř, nulový halogen a plášť zpomalující hoření;


- Specifikace -

Dotaz