Napínací svorka pro zavěšení kabelu

Napínací svorka pro zavěšení kabelu

Vysoce kvalitní předpřipravená napínací svorka pro ADSS vlákno zavěšující kabelová napínací svorka Popis Napínací svorka Aplikace připojte kabel a sloup nebo věž pro kabelové vedení ADSS chrání kabel a pomáhá kabelu snižovat vibrace, aniž by způsobovala koncentraci napětí, která poškozuje kabel ADSS a ...

Podrobnosti o produktu

Vysoce kvalitní předem tvarovaná upínací svorka pro zavěšení kabelu ADSS

Popis upínací svorky

Jméno výrobku Svorka tahového závěsu ADSS
Velikost Jako váš požadavek
Vlastnosti Korozivzdorný
Dokončení Žárové zinkování, lanko, pískování, ukončení zpracování
OEM služba Ano
Standard ISO9001
MOQ

100PCS

Použití napínací svorky

  • připojte kabel a sloup nebo věž pro kabelové vedení ADSS

  • chránit kabel a pomáhat kabelu snížit vibrace

  • nevyvolávají koncentraci napětí, která poškozuje kabel ADSS a udržuje normální používání kabelu

Struktura a materiály napínací svorky

Připoutat

Horké pozinkované ocelové poutky hrají roli ve spojení s upevňovacími prvky věže. Poruchové zatížení: U-7 až 70 kN, U-10 až 100 kN, U-12 až 120 kN.

 

Předtvarované táhla

Vyrobte je z pozinkovaného ocelového drátu nebo z oceli potažené hliníkem a předtvarujte do procesu při prefabrikovaném nosníku, vnitřní stěně vrstvy smirkové tyčinky a zvyšte tření mezi svorkou a kabelem.

 

Napínací tyče

Přesnost pozinkované oceli, napínací kroužek a poutko ve tvaru srdce připojené, aby se zabránilo přílišnému namáhání svorky příliš blízko výstupu kabelu z pólu, udržujte poloměr ohybu kabelu dostatečně velký.

 

Napínací kroužek ve tvaru srdce

Přesnost z pozinkované oceli, spona zapuštěná do U-ohybové upínací hlavy, ochrana Upínací spojení s prodlužovací tyčí. Poruchové zatížení je 40 kN, 70 kN, 100 kN a 120 kN atd.

 

Předtvarované pancéřové pruty

Pozinkovaný ocelový nebo hliníkový ocelový drát, předtvarované pancéřové tyče stěnové lepkavé částice z karbidu křemíku pro zvýšení tření a snížení tlaku na straně kabelu. předtvarované tyče při předběžném zpracování na několik dílčích nosníků, aby se zabránilo chybám při instalaci a usnadnila rychlá instalace. Předtvarovaný drát ke konci různých specifikací podle radiálního bočního ohybu, aby se zabránilo vibracím ve vánku pod kabelovou svorkou na konci tření a aby se zabránilo poškození vytlačování kabelu.

HTB1BL7jBLiSBuNkSnhJ762DcpXau.png

Hot Tags: tahová svorka pro zavěšení kabelu, vyrobená v Číně, výrobci, dodavatelé, továrna, koupit slevu

Dotaz

You Might Also Like