Upevňovací kabel pro zavěšení kabelů / koule

Upevňovací kabel pro zavěšení kabelů / koule

1. Název produktu Upevňovací kabel pro zavěšení kabelů / Kuličkový obruč 2. Popis produktu 3. Použití produktu Napínací sada pro kabel ADSS se používá k připojení kabelu a sloupu nebo věže pro kabelové vedení ADSS, a svorka může chránit kabel a pomoci kabelu ke snížení vibrací. Díky speciálnímu tvaru prutů ...

Podrobnosti o produktu

1. Název produktu

Upevňovací kabel pro zavěšení kabelů / koule

2. Popis produktu

Jméno výrobku Svorka tahového závěsu ADSS
Velikost Jako váš požadavek
Vlastnosti Korozivzdorný
Dokončení Žárové zinkování, lanko, pískování, ukončení zpracování
OEM služba Ano
Standard ISO9001
MOQ 100PCS
Poblíž Port Šanghaj nebo přístav Ningbo  

3. Aplikace produktu

Napínací sada pro kabel ADSS se používá k připojení kabelu a sloupu nebo věže pro kabelové vedení ADSS, a svorka může chránit kabel a pomoci kabelu ke snížení vibrací. Díky speciální konstrukci tyčí může udržovat napínací svorku, aniž by způsobovala koncentraci napětí, která poškozuje Kabel ADSS a udržujte normální používání kabelu.

4. Struktura a materiály produktu

Okovy : Hliníkové pozinkované okovy hrají roli ve spojení s upevňovacími prvky věže. Poruchové zatížení: U-7 až 70 kN, U-10 až 100 kN, U-12 až 120 kN.

Předtvarované táhla:   Vyrobte je z pozinkovaného ocelového drátu nebo z oceli potažené hliníkem a předtvarujte do procesu při prefabrikovaném nosníku, vnitřní stěně vrstvy smirkové tyčinky a zvyšte tření mezi svorkou a kabelem.

Napínací tyče:   Přesnost pozinkované oceli, napínací kroužek a poutko ve tvaru srdce připojené, aby se zabránilo přílišnému namáhání svorky příliš blízko výstupu kabelu z pólu, udržujte poloměr ohybu kabelu dostatečně velký.

Napínací kroužek ve tvaru srdce:   Přesnost z pozinkované oceli, spona zapuštěná do U-ohybové upínací hlavy, ochrana Upínací spojení s prodlužovací tyčí. Poruchové zatížení je 40 kN, 70 kN, 100 kN a 120 kN atd.

Předtvarované pancíře:   Pozinkovaný ocelový nebo hliníkový ocelový drát, předtvarované pancéřové tyče stěnové lepkavé částice z karbidu křemíku pro zvýšení tření a snížení tlaku na straně kabelu. předtvarované tyče při předběžném zpracování na několik dílčích nosníků, aby se zabránilo chybám při instalaci a usnadnila rychlá instalace. Předtvarovaný drát ke konci různých specifikací podle radiálního bočního ohybu, aby se zabránilo vibracím ve vánku pod kabelovou svorkou na konci tření a aby se zabránilo poškození vytlačování kabelu.

5. Obrázky produktů

QQ20171122171503.png

QQ20171122162441.png

QQ20171122171735.pngQQ20171122171743.png
Hot Tags: stropní kabel upevňovací obruč / kouli, vyrobený v Číně, výrobci, dodavatelé, továrny, koupit slevu

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit