Jsme optictimes: Výlet na horu Huangshan

- Aug 01, 2018-

Sedm let pracujeme společně, snažíme se v našich silách, abychom klientům přinášeli ty nejlepší služby a abychom optictimes ještě vylepšili. Abychom ocenili těžkou práci za minulý rok, uspořádali jsme výlet na horu Huangshan.

huangshan1.png

Z Hangzhou jsme vyrazili 28. 8. v 8:30 v dobré náladě. Po tříhodinové cestě, když jsme dorazili na úpatí hory Huangshan, jsme se rozhodli spokojit se na noc a odpoledne se vydat na rafting. Bylo velmi zábavné zažít rafting! Bylo rychle vytvořeno pět týmů, každý se dvěma členy na jednom voru. Všichni brouzdali a bavili se nalévat vodu na ostatní. Byla to veselá scéna, kde lidé měli adrenalinovou nával a mokré všude. V noci jsme šli po slavné Starověké ulici a zpívali jsme karaoke společně.

 

Druhý den jsme vstali brzy a byli jsme připraveni vylézt. Stoupání nebylo příliš vyčerpané s ohledem na lanovky a silnice nebyla strmá. Šli jsme na návštěvu Přesvědčujícího vrcholu, Lvího vrcholu, „Opice hledící na moře“ a údolí Baiyun. Všichni, kteří byli svědky nádherné scenérie, groteskních skal a podivných borovic, byli ohromeni.

  

Třetí den byl nejtěžší, protože jsme měli dobýt nejvyšší vrcholy. Šli jsme na Světový summit a viděli jsme, jak krásná byla borovice pro hosty. Pak jsme začali dobývat vrchol Tiandu, nejnápadnější vrchol hory Huangshan. Cesta byla náročná, zvláště když jsme vyšplhali na asi 1800 metrů, přišly hromy a bouře. Dole po hřebeni se to oblak shromažďoval, aby zamířil pohled; nad hlavou blýskal blesk a hromové údery. Vklouzli jsme do nejnebezpečnější oblasti a postarali se o sebe, abychom konečně přijeli na bezpečné místo.

 

Tato každoroční cesta nás naučila důležitosti spolupráce a soudržnosti. Bez spolupráce bychom nikdy nebyli schopni překonat všechny potíže a učinit tuto cestu nezapomenutelnou. Pouze když máme stejný cíl, můžeme být produktivní. V naší budoucí práci to musíme mít na paměti a posílit naši schopnost komunikovat a spolupracovat.