Nadcházející Cable Tec Expo 2018 v Atlantě

- Aug 01, 2018-

Cable Tec Expo 2018 se bude konat ve dnech 23. až 25. října 2018 ve Světovém kongresovém centru v Georgii v Atlantě. Společnost Optictimes je připravena rozšířit výstavu svými nejnovějšími produkty.

OPTICTIMES dodávají síťové produkty CATV, včetně koaxiálního kabelu kufru a kapky, kohoutku a rozbočovače, optického vysílače 1310nm / 1550nm, EDFA, optického přijímače, TV set top boxu pro digitální signál CATV, analogového signálního systému, fotoelektrického přenosu a dalších polí. Poskytujeme také různé široce používané optické kabely, pasivní optické součásti a testovací nástroje, jako je kabel ADSS / GYFTY / GYXTW / FTTx, propojovací kabel s optickými vlákny, vizuální lokalizátor chyb, OTDR, měřiče optického výkonu PON a splic splicer optické komunikace a OLT ONU pro systém GEPON.

Epicentrum pro inovativní myšlení, SCTE • ISBE Cable-Tec Expo® 2018 je největší událost v oblasti kabelových telekomunikací v Severní Americe. Kabel-Tec Expo® již více než 30 let kombinuje myšlenkové vedení, technické inovace a řešení obchodů, aby z něj udělalo výjimečné místo. A tento rok slibuje, že bude více vzrušující než kdy předtím.

 

Uvidíme se brzy na Cable Tec Expo!

图片2.png