Funkce produktu digitálního STB

- Jun 07, 2017-

Digitální TV STB může přijímat digitální televizní vysílání MPEG-2 a různé datové informace a sledovat digitální televizní program a různé datové informace o analogové barevné televizi prostřednictvím demodulace, dekódování, dekódování a kódování video-audio. Základní funkcí digitálního televizního přijímače je přijímat program digitálního televizního vysílání a všechny vysílací a interaktivní multimediální aplikace, včetně:

(1) Elektronický průvodce programem: poskytuje uživatelům snadno použitelné, velmi přátelské rozhraní, můžete rychle přistupovat k způsobu, jakým chcete sledovat přehlídku, kterou uživatelé mohou vidět na každém kanálu v televizním pořadu.

(2) Podpora interaktivních aplikací, jako je video na požádání, video na požádání, interaktivní hry.

(3) Vysokorychlostní přenos dat: může uživatelům nabídnout akciový trh, informace o lístcích, elektronické noviny, populární sítě a další informace.

(4) Přístup k internetu a e-mail: Digitální TV STB umožňuje realizaci přístupu k internetu prostřednictvím vestavěného kabelového modemu. Uživatelé mohou přistupovat k Internetu přes prohlížeč set-top boxu, posílat e-maily a poskytovat různé rozhraní pro připojení k PC pomocí počítačů.

(5) Aktualizace softwaru online: Může být považována za jednu z aplikací vysílání dat. Server vysílání dat přenáší upgradovaný software na set-top box, který rozpozná číslo verze softwaru, současně přijímá software a aktualizuje software uložený v úložišti.

(6) Podmíněný příjem: Jádrem podmíněného příjmu je šifrování a šifrování, digitální televizní přijímač by měl mít funkci skramblingu a dešifrování.

S rozvojem digitální televize a síťových technologií bude zdokonalena funkce digitálního televizního přijímače, a to zejména při vývoji technologie s jediným čipem, což povede digitální televizní přijímač k integraci každé části hardwaru do fyzického Struktura, formovat jádrový čip STB, snížit objem, snížit náklady a zlepšit výkon. Externí rozhraní bude mnohem bohatší, díky USB rozhraní lze připojit k digitálním fotoaparátům, přes rozhraní IDE lze propojit s pevným diskem a dosáhnout tak úložného programu. Interaktivní set-top box se stane hlavním proudem digitálních televizních přijímačů, uživatelé v analogové barevné televizi mohou nejen sledovat digitální televizi, ale také dosáhnout zábavy a přístupu k internetu.