Přidejte se k Optictimes In Andina Link 2019 V Columbii

- Aug 01, 2018-

Výstava Andina Link se bude konat od 3. do 5. března 2019 v kongresovém centru v Cartageně v Kolumbii. Optictimes vezme stánek číslo 67 a přivítá všechny návštěvníky.

OPTICTIMES dodávají síťové produkty CATV, včetně koaxiálního kabelu kufru a kapky, kohoutku a rozbočovače, optického vysílače 1310nm / 1550nm, EDFA, optického přijímače, TV set top boxu pro digitální signál CATV, analogového signálního systému, fotoelektrického přenosu a dalších polí. Poskytujeme také různé široce používané optické kabely, pasivní optické součásti a testovací nástroje, jako je kabel ADSS / GYFTY / GYXTW / FTTx, propojovací kabel s optickými vlákny, vizuální lokalizátor chyb, OTDR, měřiče optického výkonu PON a splic splicer optické komunikace a OLT ONU pro systém GEPON.

Andina Link je prestižní mezinárodní veletrh telekomunikací a konvergentních technologií, který se stal preferovaným místem pro vyjednávání a vytváření sítí v Latinské Americe; s nejpůsobivějšími komerčními vzorky regionu je oblíbeným místem pro prezentaci nových tendencí a nejnovějších technologických pokroků v tomto odvětví.

L et se uvidí na výstavě Andina Link v roce 2019!

 

logo_andinalink.png