Je dobré vědět: Optictimes učinil svůj debut nezapomenutelným na výstavě APTC v Peru

- Jul 31, 2018-

Od 9. do 10. května 2018 se Optictimes zúčastnil výstavy pořádané společností APTC (La Asociación Peruana de Televisión por Cable) v hlavním městě Peru v Limě. Stánek číslo 35 byl zastoupen pobočkou Optictimes Peru a hostil 146 zájemců, což výrazně podpořilo uznání naší značky.

peru1.png 

 

APTC je instituce sdružující kabelové společnosti v Peru. Usiluje o vytvoření optimálního prostředí pro inovace a nové nástroje v oblasti telekomunikací.

peru2.png 

Jednou ze silných stránek našeho stánku bylo, že bylo vystaveno velké množství produktů, které vyhovovaly potřebám klienta, což přilákalo mnoho klientů. Další výhodou bylo, že jsme vytrvale upřednostňovali potřeby klientů. Občerstvení a nápoje byly poskytovány a my jsme navrhli vést kancelářskou prohlídku, která by byla jednodušší simulovat složité prostředí a pomohla klientům lépe objasnit jejich podrobné požadavky.

peru3.png

Vrcholem této výstavy se stal druhý den, kdy jsme uspořádali na našem stánku šťastnou losovací akci, která vytvořila příjemnou atmosféru pro všechny, kteří se výstavy zúčastnili. Tu noc jsme pozvali naše klienty, aby si pochutnali na čínské kuchyni .

peru4.png 

Výstava APTC v květnu 2018 byla nezapomenutelnou událostí nejen pro všechny členy Optictimes, ale také pro všechny, kteří přišli na náš stánek. Jak uvedl jeden ze zástupců, „je dobré vás znát, Optictimes!“