ZTE F600W GPON ONU

ZTE F600W GPON ONU

Funkce ZTE F660 GPON ONU ZTE F660 je optický síťový terminál GPON určený pro scénář FTTH. Poskytuje vysoce výkonné funkce pro předávání, aby zajistil vynikající zážitek s internetovými a HD video službami. Má malý, inteligentní vzhled a zelenou výhodu úspory energie. Hlavní...

Podrobnosti o produktu

ZTE F600W GPON ONU s externí anténou

Zte-Zxhn-F600W.jpg

  ZTE F600W je optický síťový terminál GPON   navrženo pro scénář FTTH. Poskytuje předplatitelům bohaté, barevné, individualizované, pohodlné a pohodlné služby včetně videa (IPTV) a vysokorychlostního přístupu k internetu. Má malý, inteligentní vzhled a zelenou výhodu úspory energie.

Plné GE porty pro rychlosti 10x rychlejší než Fast Ethernet
Gigabitové ethernetové porty jsou k dispozici na straně LAN (domácí síť). S porty Gigabit Ethernet mohou uživatelé sledovat online videa, poslouchat podcasty, stahovat velké soubory a přesouvat obrovské množství dat v rámci své domácí sítě nebo ven na internet současně.
Kvalita služeb (QoS)
Funkce QoS F600W umožňují poskytovatelům služeb navrhovat zásady QoS a upřednostňovat kritické služby, jako jsou IPTV a VoIP, na základě svých individuálních plánů služeb. Poskytovatelé služeb by tak mohli uživatelům dodávat skutečné aplikace pro více her a zvyšovat efektivitu sítě.
Snadná obsluha a údržba
F600W podporuje dávkovou aktualizaci, diagnostiku chyb, zpětnou kontrolu smyčky rozhraní a kontrolu tras smyčky vzdáleně pomocí OMCI. Podporuje flexibilní režimy ověřování pro poskytování služeb s nulovým dotykem. Tímto způsobem je ONT plug and play a snadno se mění rychle. Obsluha a údržba je mnohem snazší.
Řešení záložní baterie  
Aby byl zajištěn vysoký spolehlivý přístup a žádné odlišné servisní zkušenosti v síti FTTO / H, přijaly úplné sériové ONU společnosti ZTE nákladově efektivní, stabilní a ekologicky šetrné řešení záložní baterie s LiFePO4 a Ni-HM baterií, které poskytují až 14 hodin záložního napájení.
Soužití GPON a XG-PON1
ITU-T G.984.5 definovala funkci WBF (Wavelength Block Filter) pro koexistenci s XG-PON1
ONU v rámci jedné sítě ODN a jednoho napájecího vlákna. Nyní optické moduly nainstalované v ZTE
plné sériové GPON ONT jsou integrovány s funkcí WBF pro budoucí vývoj.

Zte-Zxhn-F600W.jpgZTE F600W 2.jpgZTE F600W 3.jpgZTE F600W.jpgZte-F600W-.jpgZte-Zxhn-F600W.jpg

500-shipping_ 看图 王 .png

Hot Tags: zte f600w gpon onu, vyrobený v Číně, výrobci, dodavatelé, továrny, koupit slevu

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit