RX8102WT Triple Play 1GE + 1FE + WIFI + CATV XPon ONU

RX8102WT Triple Play 1GE + 1FE + WIFI + CATV XPon ONU

1GE+1FE+WiFi+CATV GPON ONU je určen pro plnění FTTH a trojitého hraní služeb operátorů pevných nebo kabelových operátorů.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

RX8102WT Triple Play 1GE + 1FE + WIFI + CATV xPon ONU

                                   2802WT

Popis

1GE+1FE+WiFi+CATV GPON ONU je určen pro plnění FTTH a trojitého hraní služeb operátorů pevných nebo kabelových operátorů. Splňuje telekomunikační operátory FTTO (kancelář), FTTD (Desk), FTTH (Home) širokopásmové rychlosti, SOHO širokopásmový přístup, video dohled a další požadavky. Je založen na vyspělé stabilní, nákladově efektivní technologii Gigabit GPON a má vysoký poměr výkonu k ceně, technologii vrstvy 2/3, integrovanou CATV a flexibilitu konfigurace. Jsou vysoce spolehlivé a snadno se udržují, s garantovaným QoS pro různé služby a plně v souladu s technickými předpisy, jako je IEEE802.3ah a technickýmpožadavkem zařízení GPON od China Telecom.


 Speciální funkce:

·  Plug and play, integrovaná automatická detekce, automatická konfigurace a technologie automatického upgradu firmwaru.

·  Plná shoda se specifikací IEEE 802.3ah & Funkce OAM.

·  Podpora 802.11n 2T2R rychlost až 300Mbps.

·  Podpora bohaté funkce vícesměrového vysílání v síti VLAN, DHCP Server a protokolu IGMP.

·  Výhoda řízení provozu

·  Pokročilé dynamické přidělování šířky pásma (DBA)

·  Port WAN podporuje režim mostu nebo směrovače.

·  Pokročilé L2 funkce QinQ VLAN & QoS podporu.

·  Podpora NAT, firewall funkce.

·  Rozhraní pro správu support console / Telnet / NMS pro snadnou obsluhu a údržbu.

·  Podpora 2K MAC adresní tabulka.

·  Plná kompatibilita s OLT na základě čipové sady Broadcom/PMC/Cortina.

Technické specifikace:

Technická položka

1GE+1FE+WiFi+CATV

Rozhraní PON

1 konektor XPON, SC single-mode/single-fiber, Downstream rate 2.5Gbps, Upstream rate 1.25Gbps

Vlnová délka

Tx1310nm, Rx 1490nm, CATV 1550nm.

Optické rozhraní

1 PON rozhraní, 1 CATV rozhraní, SC konektor

Rozhraní LAN

1x 10/100/1000Mbps auto adaptivní Ethernet rozhraní a 1x 10/100M Full /Half. RJ45.

Rf rozhraní

1 RF výstupní rozhraní.

Bezdrátové

Kompatibilní s IEEE802.11b/g/n, 300Mbps, 2T2R.

Led

7, Pro stav POWER, LOS, REG, GE, FE, CATV a WiFi.

Provozní podmínky

Teplota: -5°C ~55°C

Vlhkost: 10% ~ 90% (nekondenzující)

Podmínka ukládání

Teplota :-30°C~60°C

Vlhkost: 10% ~ 90% (nekondenzující)

Napájení

DC 12V/1A

Spotřeba energie

≤8W

Dimenze

158mm×115mm×33mm (L×W×H)

Čistá hmotnost

0,4 kg



Hot Tags: rx8102wt triple play 1ge + 1fe + wifi + catv xpon onu, vyrobený v Číně, výrobci, dodavatelé, továrna, koupit slevu

Dotaz

You Might Also Like