RG2804GWT 4GE + CATV + WiFi optická síť GPON ONU ukončovací zařízení ONT

RG2804GWT 4GE + CATV + WiFi optická síť GPON ONU ukončovací zařízení ONT

R2804WT GPON ONU Klíčové vlastnosti * Plug and play, integrované automatické detekce, automatická konfigurace a automatická aktualizace firmwaru. * Plná shoda s specifikací IEEE 802.3ah a funkce OAM. * Podpora 802.11n 2T2R rychlosti až 300Mbps. * Podpora No-auth, WEP, WPA-PSK a WPA2-PSK ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

R2804WT GPON ONU

1.jpg

Klíčové vlastnosti

* Plug and play, integrovaná automatická detekce, automatická konfigurace a automatická aktualizace firmwaru.

* Plná shoda s specifikací IEEE 802.3ah a funkce OAM.

* Podpora 802.11n 2T2R rychlosti až 300Mbps.

* Podpora funkce No-auth, WEP, WPA-PSK a WPA2-PSK s šifrováním AES a TKIP.

* Podpora bohatých VLAN, DHCP Server a IGMP snooping multicast.

* Výhodou řízení provozu

Rozšířené dynamické přidělení šířky pásma (DBA)

* Port WAN podporuje režim Bridge / Router.

* Pokročilá funkce L2 nabízí podporu QinQ VLAN a QoS.

* Podpora NAT, funkce Firewall.

* Šířka pásma RF výstupu videa (MHz): 45 ~ 1000, AGC dynamický rozsah (dBm): - 6 ~ + 2

* Podporované rozhraní Console / Telnet / NMS pro snadnou obsluhu a údržbu.

* Podpora 2K tabulky MAC adres.

* Plně kompatibilní s OLT na základě chipsetů Broadcom / PMC / Cortina.


technické parametry

Technické položky

Popis

Rozhraní PON

1 rozhraní GPON, SC jednofázové / jedno vlákno, symetrické 2,5 Gb / s

Vlnová délka

GPON Tx 1310nm, GPON Rx 1490nm, CATV 1550nm

Optické rozhraní

Konektor SC / APC

Citlivost RX

<-27dbm @="">

Rozhraní CATV

Typ SCTE F

WLAN

Kompatibilní s IEEE802.11b / g / n, 300Mbps,

2T2R Jedna vnitřní anténa a jedna vnější anténa

LAN rozhraní

4x 10/100 / 1000Mb / s automatické adaptivní rozhraní Ethernet,

Full Duplex / Half Duplex, konektory AUTO-MDIX, RJ45

Indikátory

11 indikátorů stavu napájení, PON, LAN a CATV.

DC napájení

+ 12V, externí napájecí adaptér AC-DC

Spotřeba energie

≤12W

Provozní podmínky

Provozní teplota: -5 ~ + 55 ° C

Provozní vlhkost: 10 ~ 90% (nekondenzované)

Uložení stavu

Skladovací teplota: -30 ~ +60 ℃

Skladování vlhkosti: 10 ~ 90% (nekondenzované)

Čistá hmotnost

0,45 kg


Funkce datové služby

► Kompletní přepnutí bez blokování.

► Tabulka adres MAC 2K.

► 64 ID v plném rozsahu VLAN.

► Podpora QinQ VLAN, 1: 1 VLAN, opětovné použití VLAN, kmen VLAN atd.

► Integrované monitorování portů, zrcadlení portů, omezení rychlosti portů, port SLA atd.

► Podpora detekce automatické polarity ethernetových portů (AUTO MDIX).

► Integrovaný QoS IEEE802.1p se čtyřmi úrovněmi prioritních úrovní.

► Podpora IPv4 IGMP snooping a IPv6 MLD snooping.

► Podpora můstku, routeru a směšovacího můstku / směrovače.


Funkce služby WIFI

► Integrovaný 802.11b / g / n, 300Mbps, 2T2R.

► Podporujte 128 připojení.

► Podporujte protokoly zabezpečení WEP a WPA / WPA2.


Servisní funkce CATV

► Frekvence RF: 45 ~ 875MHz.

► Vzdáleně zapněte / vypněte RF výstup.

► Úroveň RF může být zobrazena v reálném čase počítače PC.

Dotaz