RG2801 1G konektor GPON ONU směrovač GPON cena

RG2801 1G konektor GPON ONU směrovač GPON cena

RG2801 GPON ONT RG2801 / NL2801RG je GPON ONT určený pro splnění požadavku FTTH na ultraširokopásmový přístup uživatelů domácností a SOHO. Je založen na stabilní a vyzrálé technologii GPON, která má vysoký poměr výkon / cena a technologii vrstvového ethernetového přepínače. Je to velmi ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

RG2801 GPON ONT


1.jpg


RG2801 / NL2801RG je GPON ONT určený pro splnění požadavku FTTH na ultraširokopásmový přístup uživatelů domácností a SOHO. Je založen na stabilní a vyzrálé technologii GPON, která má vysoký poměr výkon / cena a technologii vrstvového ethernetového přepínače. Je vysoce spolehlivý a snadno se udržuje, zaručuje QoS a plně vyhovuje standardům ITU-T G.984 GPON.


technické parametry


Technické položky

Popis

Hlavní čip

Realtek

Rozhraní PON Uplink

1 rozhraní GPON, jednotimódové / jednovláknové SC, uplink 1,25Gbps, downlink 2,5Gbps

Rozhraní Downlink LAN

1 * 10/100/1000 Mb / s Automatické adaptivní rozhraní Ethernet, Full Duplex / Half Duplex, konektor RJ45

Vlnová délka

Tx 1310nm, Rx 1490nm

Indikátory

5 indikátorů pro stav Power, LOS, REG, LINK, ACT

DC napájení

+ 12Vdc, 1A, externí AC-DC adaptér

Spotřeba energie

≤ 3W

Provozní podmínky

Provozní teplota: -5 ~ + 45 ° C

Provozní vlhkost: 10 ~ 90% (nekondenzované)

Uložení stavu

Skladovací teplota: -30 ~ +60 ℃

Skladování vlhkosti: 10 ~ 90% (nekondenzované)

Dimenze

120mm * 78mm * 28mm (délka * šířka * výška)

Čistá hmotnost

0,2 kg


Funkce

► Plug and play, integrovaná automatická detekce, automatická konfigurace a automatická aktualizace firmwaru atd.

► Integrovaná funkce vzdálené konfigurace a údržby OMCI.

► Funkce jako diagnostické monitorování transceiveru, vypnutí vysílače apod.

► Plně kompatibilní s OLT na základě čipsetu Broadlight / Broadcom.

► Podpora monitorování portů, zrcadlení portů, omezení portů, port SLA atd.

► Podpora detekce automatické polarity ethernetových portů (AUTO MDIX).

Dotaz