FTTH Triple Play ONU 1G + 1F + WIFI + CATV GPON ONU Cena

FTTH Triple Play ONU 1G + 1F + WIFI + CATV GPON ONU Cena

1GE + 1FE + WiFi + CATV GPON ONU je určen k plnění požadavků provozovatelů pevných sítí nebo kabelových operátorů na služby FTTH a triple play.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

FTTH Triple Play ONU 1G + 1F + WIFI + CATV GPON ONU Cena

1ge 1fe wifi catv

Popis

1GE + 1FE + WiFi + CATV GPON ONU je určen k plnění požadavků provozovatelů pevných sítí nebo kabelových operátorů na služby FTTH a triple play. Spolu s telekomunikačními operátory FTTO (kancelář), FTTD (Desk), širokopásmovou rychlostí FTTH (Home), širokopásmovým přístupem SOHO, sledováním videa a dalšími požadavky. Je založen na stabilní a nákladově efektivní technologii Gigabit GPON a má vysoký poměr výkonu k ceně, technologii vrstvy 2/3, integrované CATV a flexibilitě konfigurace. Jsou vysoce spolehlivé a snadno se udržují, zaručují QoS pro různé služby a plně vyhovují technickým předpisům, jako je IEEE802.3ah a technické požadavky na zařízení GPON společnosti China Telecom.



  Speciální funkce:

· Plug and play, integrovaná automatická detekce, automatická konfigurace a automatická aktualizace firmwaru.

· Plná shoda s specifikací IEEE 802.3ah a funkcí OAM.

· Podpora rychlosti 802.11n 2T2R až do rychlosti 300Mbps.

· Podpora funkce bohatého VLAN, DHCP Serveru a IGMP snoopingu.

· Výhodou řízení provozu

· Pokročilá dynamická šířka pásma (DBA)

· Port WAN podporuje režim Bridge nebo Router.

· Pokročilá funkce L2 nabízí podporu QinQ VLAN a QoS.

· Podpora funkce NAT, firewall.

· Podpora konzoly / Telnet / NMS pro snadné ovládání a údržbu.

· Podpora tabulky adres 2K MAC.

· Plně kompatibilní s OLT založenou na čipsetech Broadcom / PMC / Cortina.



Technické specifikace:

Technická položka

1GE + 1FE + WiFi + CATV

Rozhraní PON

1 GPON konektor, SC jednosměrový / jednovláknový, rychlost downstream 2,5Gbps, rychlost upstream 1,25Gbps

Vlnová délka

Tx1310nm, Rx 1490nm, CATV 1550nm.

Optické rozhraní

1 rozhraní PON, 1 rozhraní CATV, SC konektor

LAN rozhraní

1x 10/100 / 1000Mb / s automatické adaptivní rozhraní Ethernet a 1x 10 / 100M Full / Half. Konektor RJ45.

RF rozhraní

1 RF výstupní rozhraní.

Bezdrátový

Kompatibilní s IEEE802.11b / g / n, 300Mbps, 2T2R.

VEDENÝ

7, Pro status POWER, LOS, REG, GE, FE, CATV a WiFi.

Provozní podmínky

Teplota: -5 ℃ ~ 55 ℃

Vlhkost: 10% ~ 90% (nekondenzující)

Uložení stavu

Teplota: -30 ℃ ~ 60 ℃

Vlhkost: 10% ~ 90% (nekondenzující)

Zdroj napájení

DC 12V / 1A

Spotřeba energie

≤ 8W

Dimenze

158 x 115 mm × 33 mm (L × Š × H)

Čistá hmotnost

0,4 kg



Dotaz