FTTH Triple Play 1GE + 3FE + WIFI + CTV RF GPON ONT / ONU Síťový router pro optické vlákno

FTTH Triple Play 1GE + 3FE + WIFI + CTV RF GPON ONT / ONU Síťový router pro optické vlákno

RG6404WT GPON ONT / ONU Zvláštní vlastnosti: * Plug and play, integrovaná automatická detekce, automatická konfigurace a automatická aktualizace firmwaru. * Plná shoda s specifikací IEEE 802.3ah a funkce OAM. * Podpora 802.11n 2T2R rychlosti až 300Mbps. * Podpora No-auth, WEP, WPA-PSK a ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

RG6404WT GPON ONT / ONU


GPON ONT.jpg

Speciální funkce :

* Plug and play, integrovaná automatická detekce, automatická konfigurace a automatická aktualizace firmwaru.

* Plná shoda s specifikací IEEE 802.3ah a funkce OAM.

* Podpora 802.11n 2T2R rychlosti až 300Mbps.

* Podpora funkce No-auth, WEP, WPA-PSK a WPA2-PSK s šifrováním AES a TKIP.

* Podpora bohatých VLAN, DHCP Server a IGMP snooping multicast.

* Výhodou řízení provozu

Rozšířené dynamické přidělení šířky pásma (DBA)

* Port WAN podporuje režim bridge / router.

* Pokročilá funkce L2 nabízí podporu QinQ VLAN a QoS.

* Podpora NAT, funkce Firewall.

* Šířka pásma RF video výstupu (MHz): 45 ~ 1000, AGC dynamický rozsah (dBm): - 6 ~ + 2

* Podporované rozhraní Console / Telnet / NMS pro snadné ovládání a údržbu.

* Podpora 2K tabulky adres MAC.

* Plně kompatibilní s OLT na základě chipsetů Broadcom / PMC / Cortina.

Technické parametry:

Technické položky

Popis

Rozhraní PON

1 G rozhraní PON, SC jednosměrný / jednovláknový, symetrický 1,25 Gb / s

Vlnová délka

G PON Tx 1310nm, G PON Rx 1490nm, CATV 1550nm

Optické rozhraní

SC / APC konektor

Citlivost RX

<-25dbm @="">

Rozhraní CATV

Typ SCTE F

WLAN

Kompatibilní s IEEE802.11b / g / n, 300Mbps,
2T2R Jedna vnitřní anténa a jedna vnější anténa

LAN rozhraní

4 x 10/100/1000 Mb / s   automatické adaptivní rozhraní Ethernet, Full duplex / Half duplex, konektory AUTO-MDIX a RJ45

Indikátory

11 indikátorů stavu napájení, PON, LAN, POTS a CATV.

zdroj stejnosměrného proudu

+ 12 V, externí napájecí adaptér AC-DC

Spotřeba energie

≤12W

Provozní podmínky

Provozní teplota: -5 ~ + 55 ° C
Provozní vlhkost: 10 ~ 90% (bez kondenzace)

Uložení stavu

Skladovací teplota: -30 ~ +60 ℃
Skladování vlhkosti: 10 ~ 90% (nekondenzované)

Čistá hmotnost

0,45 kg

Funkce datové služby
► Kompletní přepnutí bez blokování.
► Tabulka adres MAC 2K.
► 64 ID v plném rozsahu VLAN.
► Podpora QinQ VLAN, 1: 1 VLAN, VLAN opakované použití, VLAN kmen atd.
► Integrované monitorování portů, zrcadlení portů, omezení rychlosti portů, port SLA atd.
► Podpora detekce automatické polarity ethernetových portů (AUTO MDIX).
► Integrovaná QoS IEEE802.1p se čtyřmi prioritními frontami.
► Podpora IPv4 IGMP snooping a IPv6 MLD snooping.
► Podpora směšovacího můstku, routeru a směšovacího můstku / směrovače.

Funkce služby WIFI
► Integrovaný 802.11b / g / n, 300Mbps, 2T2R.
► Podporujte 128 připojení.
► Podporujte protokoly zabezpečení WEP a WPA / WPA2.

Servisní funkce CATV
► Frekvence RF: 45 ~ 875MHz.

► Vzdáleně zapněte / vypněte RF výstup.
► Úroveň RF může být zobrazena v reálném čase PC Web.


Hot Tags: ftth triple play 1ge + 3fe + wifi + ctv rf gpon ont / onu pro směrovače optických vláken, vyrobené v Číně, výrobci, dodavatelé, továrny, koupit slevu

Dotaz

You Might Also Like