Řešení FTTH EN2000 4GE EPON ONE GEPON ONT Cena

Řešení FTTH EN2000 4GE EPON ONE GEPON ONT Cena

RX2804W EPON ONU Zvláštní funkce ► Plug and play, funkce automatického rozpoznání, automatické konfigurace a automatický upgrade firmwaru atd. ► Integrovaná konfigurace a údržba na dálku OAM. ► Podpora bohatých funkcí QinQ VLAN a funkcí multicast IGMP Snooping. ► Plně kompatibilní s OLT ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

RX2804W EPON ONU


1.jpg


Speciální funkce

► Plug and play, funkce automatického rozpoznávání, automatickou konfiguraci a automatický upgrade firmwaru atd.

► Integrovaná funkce vzdálené konfigurace a údržby OAM.

► Podpora bohatých funkcí QinQ VLAN a funkcí multicast IGMP Snooping.

► Plně kompatibilní se systémem OLT založeným na čipsetech Broadcom / PMC / Cortina.

► Podpora funkce 802.11n WiFi (2T2R).

► Podpora funkce NAT, firewall.

► Podporujte dual stack IPv4 a IPv6.

► Port WAN podporuje můstek, směrovač a směšovací můstek / směrovač.

technické parametry

Technické položky

Popis

RX2804W

Hlavní čip

BCM6838

Rozhraní PON

1 rozhraní EPON, SC jedno-módové / jedno vlákno, symetrické 1,25 Gb / s

Vlnová délka

EPON Tx 1310nm, EPON Rx 1490nm

Optické rozhraní

Konektor SC / APC

WLAN

Kompatibilní s IEEE802.11b / g / n, 300Mbps,

2T2R Jedna vnitřní anténa a jedna vnější anténa

Propustnost WLAN

100Mbps @ 40users, 1518bytes, bez šifrování

107Mbps @ 40users, 512bytes, šifrování

LAN rozhraní

4 10/100 / 1000Mb / s automatické adaptivní rozhraní Ethernet, RJ45

Indikátory

9 indikátorů pro stav napájení, PON, LAN.

DC napájení

+ 12V, externí napájecí adaptér AC-DC

Spotřeba energie

≤10W

Provozní podmínky

Provozní teplota: -5 ~ + 55 ° C

Provozní vlhkost: 10 ~ 90% (nekondenzované)

Uložení stavu

Skladovací teplota: -30 ~ +60 ℃

Skladování vlhkosti: 10 ~ 90% (nekondenzované)

Dimenze

185mm * 33mm * 122mm (W * H * D)

Čistá hmotnost

0,3 kg


Funkce datové služby

► Kompletní přepnutí bez blokování.

► Tabulka adres MAC 2K.

► 64 ID v plném rozsahu VLAN.

► Podpora QinQ VLAN, 1: 1 VLAN, opětovné použití VLAN, kmen VLAN atd.

► Integrované monitorování portů, zrcadlení portů, omezení rychlosti portů, port SLA atd.

► Podpora detekce automatické polarity ethernetových portů (AUTO MDIX).

► Integrovaný QoS IEEE802.1p se čtyřmi úrovněmi prioritních úrovní.

► Podpora IPv4 IGMP snooping a IPv6 MLD snooping.

► Podpora můstku, routeru a směšovacího můstku / směrovače.



Funkce služby WIFI

► Integrovaný 802.11b / g / n, 300Mbps, 2T2R.

► Podporujte 128 připojení.

► Podporujte protokoly zabezpečení WEP a WPA / WPA2.

Dotaz

You Might Also Like