Vlákno do domácnosti GEPON ONU 4FE + 2POTS + WiFi + CATV EPON ONT

Vlákno do domácnosti GEPON ONU 4FE + 2POTS + WiFi + CATV EPON ONT

Koncovky RX2008W EPON ONU RX2008W jsou navrženy pro splnění požadavků provozovatelů pevných sítí nebo kabelových operátorů na služby FTTH a triple play. Byly vyvinuty nezávisle V-Solution. Tyto krabice jsou založeny na zralé technologii Gigabit EPON, která má vysoký poměr ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

RX2008W EPON ONU


1.jpg


Koncové zařízení RX2008W jsou navrženy tak, aby vyhovovaly požadavkům provozovatelů pevných sítí nebo kabelových operátorů na služby FTTH a triple play. Byly vyvinuty nezávisle V-Solution. Tyto krabice jsou založeny na vyspělé technologii Gigabit EPON, která má vysoký poměr výkonu k ceně a technologie 802.11n WiFi (2T2R), Layer 2/3, CATV přijímač / WDM (pouze V2800W) a vysoce kvalitní VoIP . Jsou vysoce spolehlivé a snadno se udržují, se zaručenou kvalitou QoS pro různé služby. A plně vyhovují technickým předpisům, jako je IEEE802.3ah a technické požadavky na zařízení EPON (V2.1 a vyšší) od společnosti China Telecom.


Speciální funkce

► Plug and play, funkce automatického rozpoznávání, automatickou konfiguraci a automatický upgrade firmwaru atd.

► Integrovaná funkce vzdálené konfigurace a údržby OAM.

► Podpora bohatých funkcí QinQ VLAN a funkcí multicast IGMP Snooping.

► Plně kompatibilní se systémem OLT založeným na čipsetech Broadcom / PMC / Cortina.

► Podpora funkce 802.11n WiFi (2T2R).

► Podpora funkce NAT, firewall.

► Podporujte dual stack IPv4 a IPv6.

► Integrované testování linek v souladu s GR-909 na POTS.


technické parametry

Technické položky

Popis

Rozhraní PON

1 rozhraní EPON, SC jedno-módové / jedno vlákno, symetrické 1,25 Gb / s

Vlnová délka

EPON Tx 1310nm, EPON Rx 1490nm, CATV 1550nm

Optické rozhraní

Konektor SC / APC

Citlivost RX

<-25dbm @="">

Rozhraní CATV

Typ SCTE F (pouze V2800W)

WLAN

Kompatibilní s IEEE802.11b / g / n, 300Mbps,

2T2R Jedna vnitřní anténa a jedna vnější anténa

LAN rozhraní

4x 10/100 / 1000Mb / s automatické adaptivní rozhraní Ethernet, Full Duplex / Half Duplex, AUTO-MDIX, RJ45 konektory

Rozhraní POTS v proudu

2 konektory FXS, RJ11

Indikátory

11 indikátorů stavu napájení, PON, LAN, POTS a CATV.

DC napájení

+ 12V, externí napájecí adaptér AC-DC

Spotřeba energie

≤12W

Provozní podmínky

Provozní teplota: -5 ~ + 55 ° C

Provozní vlhkost: 10 ~ 90% (nekondenzované)

Uložení stavu

Skladovací teplota: -30 ~ +60 ℃

Skladování vlhkosti: 10 ~ 90% (nekondenzované)

Dimenze

240mm * 37mm * 150mm (W * H * D)

Čistá hmotnost

0,62 kg


Funkce datové služby

► Kompletní přepnutí bez blokování.

► Tabulka adres MAC 2K.

► 64 ID v plném rozsahu VLAN.

► Podpora QinQ VLAN, 1: 1 VLAN, opětovné použití VLAN, kmen VLAN atd.

► Integrované monitorování portů, zrcadlení portů, omezení rychlosti portů, port SLA atd.

► Podpora detekce automatické polarity ethernetových portů (AUTO MDIX).

► Integrovaný QoS IEEE802.1p se čtyřmi úrovněmi prioritních úrovní.

► Podpora IPv4 IGMP snooping a IPv6 MLD snooping.

► Podpora můstku, routeru a směšovacího můstku / směrovače.

Funkce služby POTS

► Protokol volání: SIP (kompatibilní s IMS) / H.248 (Megaco) / MGCP volitelně, bezproblémově kompatibilní se všemi populárními agenti volání.

► Integrace funkce srdečního tepu a podpora agenta aktivního / pohotovostního volání.

► Hlasové kódování: ITU-T G.711 / G.723.1 (5.3K / 6.3Kbit / s) /G.729, automatické vyjednávání s call agentem.

► Zrušení ozvěny překračující ITU-T G.165 / G.168-2002, délka ocasu až 128 ms.

► Podporujte vysokorychlostní / nízkorychlostní fax, faxový fax a fax T38.

► Podporujte vysokorychlostní přístup k volbě MODEM (56Kbps).

► Podpora RFC2833 a redundantní RFC2833, rozdílové kroužky, ověřování MD5, přesměrování hovorů, čekající hovor, hotline, budík a všechny druhy hlasové služby s přidanou hodnotou.

► Konference s více stranami.

► Kontrola linek podle GR-909.

► Přiřazení adres IP: dynamický klient PPPoE / DHCP a statická adresa IP.

► Podpora WEB, CLI, IVR, TR069.

► Integrované volby OAM, XML, DHCP 66 a 67 pro automatickou konfiguraci a aktualizaci firmwaru.

► Výpadek hovoru menší než 0,01%.

Funkce služby WIFI

► Integrovaný 802.11b / g / n, 300Mbps, 2T2R.

► Podporujte 128 připojení.

► Podporujte protokoly zabezpečení WEP a WPA / WPA2.

Servisní funkce CATV

► Frekvence RF: 45 ~ 875MHz.

► Vzdáleně zapněte / vypněte RF výstup.

► Úroveň RF může být zobrazena v reálném čase počítače PC.

Dotaz

You Might Also Like