11g Epon Onu Wifi Catv Epon Onu Cena

11g Epon Onu Wifi Catv Epon Onu Cena

Speciální funkce * Plug and play, integrované automatické detekce, automatická konfigurace a automatická aktualizace firmwaru. * Plná shoda s specifikací IEEE 802.3ah a funkce OAM. * Podpora 802.11n 2T2R rychlosti až 300Mbps. * Podpora No-auth, WEP, WPA-PSK a WPA2-PSK funkce s AES, ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Speciální funkce

* Plug and play, integrovaná automatická detekce, automatická konfigurace a automatická aktualizace firmwaru.

* Plná shoda s specifikací IEEE 802.3ah a funkce OAM.

* Podpora 802.11n 2T2R rychlosti až 300Mbps.

* Podpora funkce No-auth, WEP, WPA-PSK a WPA2-PSK s šifrováním AES a TKIP.

* Podpora bohatých VLAN, DHCP Server a IGMP snooping multicast.

* Výhodou řízení provozu

Rozšířené dynamické přidělení šířky pásma (DBA)

* Port WAN podporuje režim bridge / router.

* Pokročilé funkce L2 nabízí podporu QinQ VLAN a QoS.

* Podpora NAT, funkce Firewall.

* Šířka pásma RF video výstupu (MHz): 45 ~ 1000, AGC dynamický rozsah (dBm): - 6 ~ + 2

* Podporované rozhraní Console / Telnet / NMS pro snadné ovládání a údržbu.

* Podpora 2K tabulky adres MAC.

* Plně kompatibilní s OLT na základě chipsetů Broadcom / PMC / Cortina.


technické parametry

Technické položky

Popis

Rozhraní PON

1 G E Rozhraní PON, SC jednofázové / jedno vlákno, symetrické 1,2 5 Gb / s

Vlnová délka

EPON Tx 1310nm, EPON Rx 1490nm, CATV 1550nm

Optické rozhraní

SC / APC konektor

Citlivost RX

<-27dbm @="">

Rozhraní CATV

Typ SCTE F

WLAN

Kompatibilní s IEEE802.11b / g / n, 300Mbps,
2T2R Jedna vnitřní anténa a jedna vnější anténa

LAN rozhraní

4 x 10/100/1000 Mb / s   automatické adaptivní rozhraní Ethernet, Full duplex / Half duplex, konektory AUTO-MDIX a RJ45

Indikátory

11 indikátorů stavu napájení, PON, LAN, POTS a CATV.

zdroj stejnosměrného proudu

+ 12 V, externí napájecí adaptér AC-DC

Spotřeba energie

≤12W

Provozní podmínky

Provozní teplota: -5 ~ + 55 ° C  
Provozní vlhkost: 10 ~ 90% (bez kondenzace)

Uložení stavu

Skladovací teplota: -30 ~ +60  
Skladování vlhkosti: 10 ~ 90% (nekondenzované)

Čistá hmotnost

0,45 kg


Funkce datové služby

    Kompletní spínání bez blokování.
    Tabulka adres MAC 2K.
    64 ID v plném rozsahu VLAN.
    Podpora QinQ VLAN, 1: 1 VLAN, VLAN opětovné použití, VLAN kmen atd.
    Integrované monitorování portů, zrcadlení portů, omezení rychlosti portů, port SLA atd.
    Podpora detekce automatické polarity ethernetových portů (AUTO MDIX).
    Integrovaná QoS IEEE802.1p se čtyřmi prioritními frontami.
    Podpora IPv4 IGMP snooping a IPv6 MLD snooping.
    Podpora směšovacího můstku, routeru a směšovacího můstku / směrovače.

Funkce služby WIFI
    Integrovaný 802.11b / g / n, 300Mbps, 2T2R.
    Podporujte 128 připojení.
    Podporujte protokoly zabezpečení WEP a WPA / WPA2.

Servisní funkce CATV
    Frekvence RF: 45 ~ 875MHz.
    Vzdáleně zapněte / vypněte RF výstup.
    Úroveň RF může být zobrazena v reálném čase PC Web.





Dotaz