1g modem Epon Onu

1g modem Epon Onu

► Plug and play, funkce automatického rozpoznávání, automatické konfigurace a automatický upgrade firmwaru atd. ► Integrovaná funkce vzdálené konfigurace a údržby OAM. ► Podpora bohatých funkcí VLAN a funkcí multicast IGMP Snooping. ► Plně kompatibilní s OLT na základě chipsetů Broadcom / PMC / Cortina ....
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Speciální funkce

► Plug and play, funkce automatického zjišťování, automatickou konfiguraci a automatický upgrade firmwaru atd.
► Integrovaná funkce vzdálené konfigurace a údržby OAM.
► Podpora bohatých funkcí VLAN a funkcí multicast IGMP Snooping.
► Plně kompatibilní s OLT založenou na čipsetech Broadcom / PMC / Cortina.
► Podpora funkce NAT, firewall.
► Podporujte dual stack IPv4 a IPv6.
► Integrované testování linek vyhovující GR-909 na POTS.




  technické parametry


 

1g Epon Onu Modem.jpg


Technické položky

Popis


1g modem Epon Onu


Hlavní čipset

Realtek


procesor

600MHZ


Paměť

64M bytů DDR3


Blikat

16M SPI


Typ portu PON

BOSA


Rozhraní PON

1 rozhraní EPON, SC jednosměrný / jednopáskový, symetrický 1,25 Gb / s


Vlnová délka

EPON Tx 1310nm, EPON Rx 1490nm


Citlivost

<-27 dbm="" (px20="">


Přetížení

> -3dBm (PX20 +)


Optické rozhraní

SC / PC konektor


LAN rozhraní

1 x 10/100/1000 Mb / s, 1 x 10/100 Mb / s, adaptivní rozhraní Ethernet, konektory RJ45


Rozhraní POTS v proudu

1 konektory FXS, RJ11


Indikátory

7 indikátorů stavu napájení, PON, LAN a POTS.


WLAN

Kompatibilní s IEEE802.11b / g / n, 300Mbps,
2T2R dvě vnitřní antény


Propustnost WLAN

100Mbps @ 40users, 1518bytes, bez šifrování
107Mbps @ 40users, 512bytes, šifrování


zdroj stejnosměrného proudu

+ 12V, 1A, externí napájecí adaptér AC-DC


Spotřeba energie

≤ 9W


Provozní podmínky

Provozní teplota: -5 ~ + 55 ° C
Provozní vlhkost: 10 ~ 90% (bez kondenzace)


Uložení stavu

Skladovací teplota: -30 ~ +60 ℃
Skladování vlhkosti: 10 ~ 90% (nekondenzované)


Dimenze

185 mm * 33 mm * 122 mm (W * H * D)


Čistá hmotnost

0,28 kg



fiber techenology.jpg



O nás


Hangzhou Runzhou Fiber Technology Co, Ltd , je high-tech podnik se specializuje na výzkum, vývoj, výrobu a prodej produktů GEPON, kabelové televize, digitální televize, vlákno do domova a tak dále. Společnost byla založena v roce 2011 v Hangzhou, Čína.

Máme více než 100 zaměstnanců, z toho 10% starších technických pracovníků, 15% pracovníků odborné kontroly kvality. S více než 1000 metry čtverečních standardní elektrostatická dílna bez prachu. Máme přísné procedury QC, každá z našich produktových jednotek projde třívrstvým programem QC, předběžnou kontrolou materiálu, postprodukční stabilitou a testováním výkonu, inspekcí před dodávkou.


Pokud máte nějaký dotaz ohledně nabídky nebo spolupráce, neváhejte nás kontaktovat na adrese lisa@rzfiber.com nebo použijte následující dotazovací formulář. Obchodní zástupce vás bude kontaktovat do 24 hodin. Děkujeme za váš zájem o naše produkty.



Hot Tags: 1g epon onu modem, vyrobený v Číně, výrobci, dodavatelé, továrna, koupit slevu

Dotaz

You Might Also Like