FTTH 8 portů EPON/GEPON OLT optické linky koncová zařízení

FTTH 8 portů EPON/GEPON OLT optické linky koncová zařízení

GEPON OLT optické linky terminál 1. Úvod: R2600D8 EPON OLT produktů je 1U výška 19 palcové rack mount produkt. Funkce OLT jsou malé, pohodlné, pružné, snadné nasazení, vysoký výkon. FTTH EPON OLT Mini 16 PON 8PON 4PON Port 1U 19' Rack Mount EPON OLT cena v Indii je...
Chat teď

Podrobnosti o produktu


Terminál optické Line GEPON OLT

EPON OLT-11.jpg

1. Úvod:

  • R2600D8 EPON OLT produktů je 1U výška 19 palcové rack mount produkt.

  • Funkce OLT jsou malé, pohodlné, pružné, snadné nasazení, vysoký výkon.

  • FTTH EPON OLT Mini 16 PON 8PON 4PON Port 1U 19' Rack Mount EPON OLT cena v Indii

  • Je vhodné pro nasazení v prostředí kompaktní prostor. OLTs lze použít pro "Triple-Play", VPN, IP kamery, Enterprise LAN a aplikace ICT.

  • R2600D8 poskytuje 4GE(copper) a 8 nebo 4 sloty SFP a 4 SFP + nezávislé rozhraní pro uplink a 16 * EPON OLT porty pro po proudu.

  • To může podporovat 1024 břemeno pod dělicí poměr 1: 64.

2. vlastnosti:

 

Dopravce třídy stability a sítě odolnost proti chybám:

  • Přijmout rozsáhlé NGB operačního systému s právy duševního vlastnictví v síti globální operátor

  • PON vlákno redundance ochrana a zařízení redundance ochranu protokol

  • Podporovat bohaté bezpečnostní funkce pro ochranu uživatelů, zařízení a sítě.

  • Duální vstup pro napájení a redundantní napájení

  • Všechny porty PON a GE poskytnout L2/L3 plné traťové rychlosti bez ztráty paketů

Kompletní servis PON:

 

  • Každý PON podpora 1: 64 oddělovací poměr (maximální množství 64 ONU)

  • Připojitelné PON lhář modulu design, nejdále přenosová vzdálenost 20 Km

  • Podpora 128 bitů triple stloukání funkce zajistit důvěrné pro přenos dat

  • Podporovat dynamické pásma distribuční algoritmus DBA

Mocné OAM:

 

  • Použití předávání paketů na základě hardwareto být efektivní pro funkce detekce a filtrování paketů

  • Podporuje automatickou ochranu a uživatel blokování pro ARP útok na základě MAC adresy

  • Podporovat všechny druhy ochrany DDoS, CPU nadproudové a VRRP atd

  • BFD, FlexLink, automatické propojení agregace a Ethernet Ring ochra

3. technické paremeter:

 

Položka

R2600D8

Podvozek

Regál

Standardní box 19 palců 1U

 

1000M

Uplink Port

 

MNOŽSTVÍ

 12

Měď

4 * 10/ 100 / 1000M automatické vyjednávání

SFP
(nezávislý)

8 * SFP nebo 4 * SFP a 4 * SFP + sloty (SFP + je 10GE port

EPON Port

MNOŽSTVÍ

 8

Fyzické rozhraní

SFP sloty

Typ konektoru

1000BASE-PX20 +

Dělicí poměr max

 1:64

Porty pro správu

1 * 10/100BASE-T kapely odesílací port, 1 * KONZOLOVÝ port

PON Port Specification

Přenosová vzdálenost

20KM

Rychlost portu EPON

Symetrické 1.25Gbps

Vlnová délka

1490nm TX, RX 1310nm

Spojnice

SC/PC

Typ vlákna

9/125μm SMF

TX Power

+ 2 ~ + 7dBm

RX Citlivost

-27dBm

Nasycení optická mohutnost

-6dBm

Režim správy

SNMP, Telnet a CLI

Řídící funkce

Fanoušek skupiny zjišťování;
Port stav monitorování a konfigurace správy;
Vrstvy 2 Přepněte konfiguraci VLAN, kufr, RSTP, IGMP, QOS, atd.;
Funkce správy EPON: DBA, ONU autorizace, ACL, QOS, atd.;
Online ONU konfigurace a Správa;
Správa uživatelů;
S permanentními magnety.

Přepínač vrstvy 2

Podpora portů VLAN a protokol VLAN;
Podporovat 4096 VLAN;
Podpora VLAN tag/Un-tag, VLAN transparentní přenos, QinQ;
Podpora IEEE802.3d kufru;
Podpora protokolu RSTP;
Technologie QOS založené na portu, VID, TOS a MAC adresy;
IGMP (snooping);
IEEE802.x řízení toku;
Přístav stability Statistika a sledování.

Vrstvy 3Route

1024 hostitelské trasy;
512 trasy podsítě;
256 skupin vícesměrového vysílání IP;

EPON funkce

Podpora na základě sazby omezení a řízení šířky pásma;
V souladu s normou IEEE802.3ah;
Přenos do 20 KM vzdálenosti;
Podpora šifrování dat, multi-obsazení, port VLAN, separace, RSTP, atd.;
Podpora přidělování dynamických šířky pásma (DBA);
Podporovat ONU auto-discovery/link detekce/vzdálený upgrade softwaru;
Podpora VLAN divizi uživatele, oddělení a aby se zabránilo vysílání bouře;
Podporovat různé LLID a jednoho LLID konfigurace;  Jiný uživatel a různé služby by mohly poskytnout různé QoS prostřednictvím různých kanálů LLID;
Podpora vypnutí alarmu funkce, snadné pro rozpoznání problému připojení;
Podpora vysílání bouře odporu funkce;
Podpora portů izolace mezi různými přístavy;
Podpora ACL a SNMP nakonfigurovat filtr paketů dat pružně;
Speciální design pro prevenci zhroucení systému udržovat stabilní systém;
Podpora výpočtu dynamických vzdálenosti na EMS online;
Podpora protokolu RSTP, server Proxy protokolu IGMP.

Dimension(L*W*H)

442 mm * 320 mm * 43.6 mm

Hmotnost

6,5 kg

Napájecí zdroj

220VAC

AC:90 ~ 264V, 47/63 Hz

Spotřeba energie

102W

Provozní prostředí

Pracovní teplota

 -10~+55℃

Skladovací teplota

 -40~+85℃



EPON OLT-22.jpg

Dotaz