FTTX síťový test PON Optický multimetr Power Meter

FTTX síťový test PON Optický multimetr Power Meter

Optický měřící přístroj PON-RZ3213 řady RZ3213 PON Optický měřič proudu v aplikaci a údržbě FTTx. Tento měřič výkonu dokáže současně testovat a odhadovat signály hlasu, dat a videa. Je to základní a ideální nástroj pro konstrukci a ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Optický měřící přístroj PON-RZ3213


RZ3213 Síťový měřič PON pro optické měření výkonu při použití a údržbě FTTx. Tento měřič výkonu dokáže současně testovat a odhadovat signály hlasu, dat a videa. Jedná se o základní a ideální nástroj pro výstavbu a údržbu projektů PON.

1.jpg

Funkce:

* Může experimentovat na synchronním měření a zobrazování hlasových, datových a video signálů na BPON / EPON / GPON.

* Poskytuje současné měření všech tří vlnových délek na vláknech (1490nm, 1550nm, 1310nm).

* Používá se v režimu série Burst 1310nm proti proudu.

* Použijte software pro připojení k PC, nastavte prahovou hodnotu, přenos dat a kalibraci vlnové délky.

* Komunikační port USB umožňuje přenos dat do PC.1000 měřicích položek lze uložit do měřiče výkonu 3213 PON nebo počítače pro kontrolu dat.

* S optickým měřidlem výkonu modulum, zahrnují 850,1300,1310,1490,1550,1625sixs (3213AP, 3213A bez 850nm vlnové délky), s vizuální lokalizátor poruchy modual (3213and3213AV)

* Optický měřič výkonu a VFL s jedním portem (pouze 3213A)

* Volitelný čínský / anglický displej.

* Nabízí až 10 různých prahových sad celkem, tři stavové diody LED představují různé podmínky optického signálu Pass, Warn a Fail.

* 10 minut Funkce automatického vypnutí lze aktivovat nebo deaktivovat

* Dobrý design klíče, vysoká citlivost, výrazně snižuje objem a hmotnost testeru.

* Různé modely odpovídající různým funkcím, podle vlastního výběru.


Specifikace :

Modul PON:

RZ3213

RZ3213A

RZ3213AV

RZ3213AP

1310 před měřením

Pass Zone (nm)

1260nm ~ 1360nm

Rozsah měření (dBm)

-40 dBm ~ + 10 dBm

Výstupní výkon (max)

15dBm

Izolace @ 1490/1550 (dB)

> 40 dB

Chyba měření burstního režimu

<± 0,5="">

1490 dolní měření

Pass Zone (nm)

1470nm ~ 1505nm

Rozsah měření (dBm)

-40 dBm ~ + 10 dBm

Výstupní výkon (max)

15dBm

Izolace @ 1310/1550 (dB)

> 40 dB

1550 měření po proudu

Pass Zone (nm)

1535nm ~ 1570nm

Rozsah měření (dBm)

-40 dBm ~ + 10 dBm

Výstupní výkon (max)

25dBm

Izolace @ (1310 / 1490nm)

> 40 dB

Přesnost měření

Nepřirozená věrohodnost (dB)

± 0,5 dB

Linearita (dB)

± 0.1 dB

Procházení vložením ztráty (dB)

<1,5>

Obecná informace

Typ detektoru

InGaAs

Optický konektor

Univerzální adaptér FC / SC / ST / 2.5

Typ vlákna

SM 9 / 125um

Měřící jednotka

DB / dBm / xW

Rozlišení (dB)

0,01 dB

Provozní napětí (V)

DC 3.3V ~ 5.5V

Zdroj napájení

3pc1.5V baterie

Průběžně Doba provozu (h)

PON: 90h

PON: 90h

OPM: 100 hodin

VFL: 50h

PON: 90h

VFL: 50h

PON: 90h

OPM: 100 hodin

Provozní teplota (℃)

-10 ℃ ~ 60 ℃

Skladovací teplota (℃)

-25 ℃ ~ 70 ℃

Váha (kg)

423g

425 g

424g

424g

Poznámka: Provozní doba baterie je pro přístroj, který nezapne podsvícení, pokud se rozsvítí kontrolka podsvícení, zkrátí se doba provozu.


Normální optický modul pro měření výkonu :

Normální optický měřič energie

RZ3213

RZ3213A

RZ3213AP

Přesnost měření

Nepřirozená věrohodnost (dB)

Žádný

± 0,5 dB

Linearita (dB)

± 0.1 dB

Rozsah měření (dBm)

-70 dBm ~ + 6 dBm

Obecná informace

Měřící jednotka

Žádný

DB / dBm

Rozlišení (dB)

0,01 dB

Kalibrace Vlnová délka (nm)

1310/1490/1550/1625

1310/1490/1550/1625

Typ detektoru

InGaAs

Optický konektor

Univerzální adaptér FC / SC / ST / 2.5

: RZ3213 nemají modul OPM


Modul VFL :

VFL

RZ3213

RZ3213A

RZ3213AV

Výstupní výkon

Žádný

> 0,5mW

Vlnová délka

650nm

Optický konektor

Univerzální adaptér FC / SC / ST / 2.5

Typ vlákna

SM / MM

: RZ3213 bez modulu VFL.


Standardní balíčky:

model

3213 PON Optický měřič energie

Položky

Titul

Množství

1

RZ3213 tester

1unit

2

Uživatelský manuál

1ks

3

USB

1ks

4

Soft CD

1ks

5

1,5VA baterie

3ks

Dotaz