Tester optických kabelů 1310Nm a 1490Nm a optický zdroj světla 1550Nm

Optický světelný zdroj optického zdroje světla je ruční optický zdroj světla, který byl nově propuštěn v roce 2007. Je schopen poskytnout 1 až 5 vlnových délek pro splnění specifických požadavků včetně zdroje viditelného světla 650nm a vlnových délek 1310/1550nm pro vlákna s jedním modelem nebo 850 / 1300nm ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Optický zdroj světla


Optický zdroj světla je ruční optický zdroj světla, nově uvolněný v roce 2007. Může poskytnout výstupy s 1 až 5 vlnovými délkami pro splnění specifických požadavků včetně zdroje viditelného světla 650 nm a vlnových délek 1310/1550 nm pro vlákna s jedním modelem nebo vlnových délek 850/1300 nm pro Multimode vlákna, stejně jako jiné vlnové délky podle potřeb zákazníka. Spolu s optickým měřičem výkonu JW3211 je ideálním řešením pro aplikace s optickými vlákny. 1.jpg


Funkce

* Poskytuje výstupy s vlnovou délkou 1 ~ 5, které mohou být volitelné podle potřeb zákazníků

* CW, 2Hz modulační výstup při 650nm a CW, 270Hz, 1KHz, 2KHz modulační výstup při jiných vlnových délkách.

* Vysoká stabilita výstupního výkonu

* Stabilní vlnová délka výstupu

* Podsvícení LCD displeje podporuje noční provoz

* Indikátor slabé baterie


Aplikace

Údržba v Telecomu

CATV údržby

Laboratoř optických vláken

Další měření optických vláken


Specifikace

Typ

JW3111

Vlnová délka (nm)

Poskytuje 1 ~ 5 vlnových délek podle potřeb.

Typ emitoru

FP-LD, LED

Typický výstupní výkon (dBm)

0 @ 650nm / -7 @ 1310nm, 1550nm, -20dBm pro LED

Spektrální šířka (nm)

≤10

Stabilita výstupu

± 0,05 dB / 15 min; ± 0,1 dB / 8 hodin

Frekvence modulace

CW.2Hz@650nm / CW, 270Hz, 1KHz, 2KHz @ 1310nm, 1550nm

CW, 270Hz, 1KHz, 2KHz

Optický konektor

FC / PC (mohou být vyžadovány jiné typy adaptérů)

Zdroj napájení

Alkalická baterie (3 baterie AA 1,5V); AC adaptér (9V)

Doba provozu baterie (hod.)

45

Provozní teplota (℃)

-10 ~ +60

Skladovací teplota (℃)

-25 ~ +70

Rozměry (mm)

190X100X50

Hmotnost (g)

370

Joinwit Doporučení


JW3111 Kapesní světelný zdroj je navržen pro optimální použití s optickým měřičem výkonu JW3211 pro měření optické ztráty na kabelech s jednovidovým a multimodovým vláknem.


Standardní balíček

MODEL

ZAHRNUJE

Všechny modely JW3111

JW3111 optický zdroj světla, 3ks 1,5V baterie, síťový adaptér, uživatelská příručka a měkké pouzdro na přenos.

Dotaz