FTTH GPON CATV Erbium dopoval 1550nm EDFA zesilovač s více porty s WDM

FTTH GPON CATV Erbium dopoval 1550nm EDFA zesilovač s více porty s WDM

FTTH GPON CATV Erbium dopovaný 1550nm EDFA zesilovač s více porty s WDM 1.0 Popis produktu Série EA5800B (2RU) je vysoce výkonný multipólový optický zesilovač s vysokým výkonem FTTP s pásmem zesílení v rozmezí 1540 ~ 1563nm. Každý výstupní port pro optický zesilovač má vestavěný ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

FTTH GPON CATV Erbium dopoval 1550nm EDFA zesilovač s více porty s WDM

OPT-MEA.png

1.0 Popis produktu  

Řada EA5800B (2RU) je vysoce výkonný FTTP s vysokým výkonem a multiportovým optickým zesilovačem s pásmem ziskového spektra v rozmezí 1540 ~ 1563nm. Každý výstupní port pro optický zesilovač má vestavěný dobře provedený CWDM. Každý externí optický port optického zesilovače se může připojit k portu OLT PON velmi pohodlně. Každé 1550nm (CATV) výstupní datový tok multiplexu 1310 / 1490n optického portu, aby se snížilo množství součásti a zlepšila se index a spolehlivost systému.

Optický zesilovač EA5800B může být kompatibilní s libovolnou technologií FTTx PON. Nabízí flexibilní a levné řešení pro integraci tří sítí a vlákna do domova.

EA5800B má extrémně nízkou hladinu šumu, celá jednotka využívá dvoustupňovou zesílení a předzesilovač přijímá nízkošumovou EDFA, výstupní kaskáda využívá vysoký výkon EYDFA. Při vstupním optickém výkonu Pin = 0dBm je číslo šumu jednotky: Typ ≤ 4,5dB, Max ≤5,0dB Na rozdíl od jiného druhu výrobku, který potřebuje vysoký optický příkon pro udržení nižšího šumového čísla.

Optický zesilovač EA5800B využívá světový špičkový pumpičkový laser a aktivní optické vlákno. Dokonalé ovládání APC, ACC a ATC, vynikající design ve větrání a odvod tepla zajišťují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost práce čerpadla laseru. RS232 a RJ45 nabízejí sériovou komutaci a port pro správu sítě SNMP.

EA5800B LCD na čelním panelu nabízí pracovní index všech zařízení a varovných poplachů. Laser se automaticky vypne, jestliže chybí optické napájení, což zajišťuje ochranu laseru. Veškerý optický port optického zesilovače může být instalován na předním panelu nebo zadním panelu.

EA5800B volitelný obousměrný optický vstup (vestavěný optický přepínač 2x1) lze použít pro samoléčebnou kruhovou síť nebo redundantní zálohovací síť.

EA5800B s spolehlivostí a zabezpečením zabezpečení sítě, vysokou kvalitou, vysokou spolehlivostí a vynikajícími náklady a je ideální pro systémové integrátory a operátory systému.

Optický zesilovač EA5800B: 19 "2RU šasi, celkový výstupní výkon až 41 dBm (13000 mW), použití LC / APC, nabízí maximálně 64 optických výstupů, 64pcs uplink optických portů

2.0 Funkce produktu

  • 1540 ~ 1563nm provozní šířka pásma pro optický zesilovač

  • Každý výstupní optický port je vybaven vestavěnými vysoce výkonnými CWDM, třívlnovými vlákny s jedním vláknem, které mohou značně šetřit zdroje optických vláken.

  • Zjednodušené odkazy v strojovně, zlepšení spolehlivosti systému a značné snížení nákladů na údržbu sítě

  • Je kompatibilní s libovolnou technologií FTTx PON: EPON / GEPON, GPON, BPON, DPON

  • Celkový výstupní výkon je volitelný 1260 ~ 13000 (31 ~ 41dBm)

  • 19 "2U rack až 64 volitelných portů, které používají OLT; A 64 výstupních optických portů 1550nm, vícenásobný datový tok 1310 / 1490nm.

  • Vestavěný předzesilovač s nízkým šumem, není nutná kaskáda EDFA, extrémně nižší CNR, degradace systému MER

  • Hodnota nízkého šumu (Typ 4,5 dB, Max 5,0 dB)

  • Perfektní RS232, SNMP

  • Telekomunikační spolehlivost a správa sítě

  • Efektivní prostor, jednoduchý a spolehlivý při konstrukci / údržbě

  • Volitelný duální optický vstup, vestavěný optický přepínač 2 × 1

  • Dvojitý zdroj napájení volitelný, zálohování 1 + 1

  • Může snížit využití místa na 98%

  • Může snížit náklady na nákup zařízení o 85%

  • Může snížit spotřebu energie o 95%

  • Průmysl je nejlepší cena-výkon

   3.0 Hlavní aplikace

  • FTTx PON

  • RFoG

4.0 Index techniky

Výkon

Index

Doplněk

Min.

Typ.

Max.

Optická vlastnost

Provozní vlnová délka CATV

(nm)

1540

1563

CATV

OLT vlnová délka

(nm)

1310/1490

Výpadek vlnové délky CATV

(dB)

0.8

1550nm

Ztrátová vlnová délka OLT

(dB)

0.8

1310 / 1490nm

CATV & OLT izolace

(dB)

40

Počet optických portů pro uplink (pro OLT)

(ks)

64

Vstupní výkon CATV (Pi)

(dBm)

-10

+10

Celkový výstupní výkon 1)

(dBm)

41

Počet výstupních portů

(ks)

64

Výstupní výkon každého portu

(dBm)

0

22

Rozdíl mezi jednotlivými výstupními výkony

(dB)

-0,5

+0,5

Monitorování výstupního optického výkonu

(dB)

-20

Rozsah nastavení výstupního výkonu

(dBm)

-6

0

Číslo šumu

(dB)

4.5

5.0

EA5800B-1x 口 口 口

5.0

6.0

EA5800B-2x 口 口 口

Čas přepnutí

(slečna)

8.0

EA5800B-2x 口 口 口

Rozsah nastavení výstupního výkonu

(dBm)

-6

0

Ztráta závislosti na polarizaci

(dB)

0,3

Zisk polarizace závislosti

(dB)

0,4

Rozptýlení režimu polarizace

(ps)

0,3

Vstupní / výstupní izolace

(dB)

30

Únik energie čerpadla

(dBm)

-30

Ztráta ozvěny

(dB)

55

APC

Obecná funkce

Rozhraní pro správu sítě

RJ45

SNMP

Sériové rozhraní

RS232

Zdroj napájení

(PROTI)

90

265

220VAC

30

72

-48VDC

Spotřeba energie

(W)

50

Provozní teplota.

(C)

-5

65

Teplota skladování.

(C)

-40

80

Provozní relativní vlhkost

(%)

5

95

Velikost (W) × (D) × (H)

(")

19 × 14,7 × 3,5

HA5800B (2U)

5 .0 Optická / elektrická schéma

1.1 E A5800 B -1x 口 口 (konvenční)

6.0 Tabulka velikostí podvozku


Hot Tags: ftth gpon catv erbium dopovaný 1550nm edfa zesilovač multiport s wdm, vyrobený v Číně, výrobci, dodavatelé, továrna, koupit slevu

Dotaz

You Might Also Like