Zesilovač EDFA 1550nm s technologií WDM

Zesilovač EDFA 1550nm s technologií WDM

EDFA CATV JDSU Čerpadlo 1550 EDFA s WDM 8 16 32 PON Port EDFA EDFA Popis Řada OPT-MEA (2RU) je nízkošumový, vysoce výkonný FTTP vysoce výkonný multiportový optický zesilovač s pásmem ziskového spektra v rozmezí 1540 ~ 1563nm. Každý výstupní port pro optický zesilovač má vestavěný dobře provedený CWDM ....
Chat teď

Podrobnosti o produktu

EDFA CATV JDSU Čerpadlo 1550 EDFA s WDM 8 16 32 PON Port EDFA

Popis EDFA

  • Řada OPT-MEA (2RU) je vysoce výkonný optický zesilovač s vysokým výkonem FTTP s vysokým výkonem, s vysokým výkonem a s pásmem ziskového spektra v rozmezí 1540 ~ 1563nm.

  • Každý výstupní port pro optický zesilovač má vestavěný dobře provedený CWDM. Každý externí optický port optického zesilovače se může připojit k portu OLT PON velmi pohodlně.

  • Každé 1550nm (CATV) výstupní datový tok multiplexu 1310 / 1490n optického portu, aby se snížilo množství součásti a zlepšila se index a spolehlivost systému.

  • Optický zesilovač OPT-MEA může být kompatibilní s libovolnou technologií FTTx PON. Nabízí flexibilní a levné řešení pro integraci tří sítí a vlákna do domova.

Funkce EDFA

  • Provozní vlnová délka 1540 ~ 1563 nm pro optický zesilovač

  • 500 ~ 10000mW (27 ~ 40dBm) vysoký výstupní výkon

  • Nízkoúčetný podsvíjení (Typ ≤4,5dB, Max ≤5,0dB)

  • Vysoký výkon, vysoká spolehlivost

  • 8 ~ 64 vzestupný optický port, používaný v OLT

  • 8 ~ 64 1550nm výstupní optický port, multiplexní datový tok 1310 / 1490nm

  • Může být kompatibilní s libovolnou technologií FTTx PON: EPON / GEPON, GPON, BPON, DPON

  • Perfektní RS232, SNMP

  • Efektivní prostor, flexibilní instalace a snadné ovládání


Hot Tags: edfa 1550nm zesilovač s wdm, vyrobený v Číně, výrobci, dodavatelé, továrna, koupit slevu

Dotaz

You Might Also Like