▲ Naše historie

Hangzhou Runzhou Fiber Technology Co, Ltd, se sídlem v roce 2011 a nachází se v Hangzhou, Čína , je high-tech podniků se specializuje na výzkum, vývoj, výrobu a prodej produktů GEPON, CATV produkty , vlákno - to - the - home produkty a již brzy.   Na základě osmiletých zkušeností s provozem a marketingem roste společnost Runzhou Fiber stále více a více zralých a mohla by být schopna poskytovat celou řadu produktů a řešení v oblastech FTTx a CATV , což pomáhá získat hybnou sílu stát se populárním podnikem na světě .

▲ Naše týmy

Jsme hierarchická organizace se čtyřmi hlavními týmy: 1. Prodejní tým je zodpovědný za propagaci produktů, vyjednávání a uzavírání obchodu, komunikaci s klienty a poskytování poprodejních služeb; 2. Výzkum a vývoj   tým je zodpovědný za neustálé zkoumání kvality našeho produktu, neustálý rozvoj nových zdrojů a možností spolupráce a zajištění rychlého dodání produktů; 3. Technický tým vyvíjí online operační systémy a kontroluje kvalitu výrobků; 4. Finanční tým se zabývá financováním podniku, sestavováním a sladěním účetních výkazů a vymáháním vývozních daní.

▲ Naše továrna

Máme více než 100 zaměstnanců, 10%   z toho jsou vedoucí techničtí pracovníci, 15% jsou profesionální pracovníci kontroly kvality. S více než 1 000 čtverečních metrů standardní bezprašnou elektrostatickou dílnou. Máme přísné QC procedury : každá z našich produktových jednotek bude muset projít 3-vrstvým QC testem , kontrolou předvýrobního materiálu, post-produkční stabilitou a testováním výkonu, předběžnými kontrolami balení a kontrolami .

▲ Náš certifikát

Pro rozvoj podniku musíme v první řadě dát kvalitu . Naše výrobky získali CE, ROSH, ISO9001 a další certifikace od rel ated   organizace a instituce , které jsou uznávány většinou zahraničních zákazníků.  

▲ Naše O versea pobočky

Zatím , Hangzhou Runzhou Fiber Technology Co, Ltd zřídila pobočku s a zámoří   sklady v Mexiku , Peru a Kolumbii . Naše společnost spolu se svými pobočkami vytvořila dlouhodobé obchodní a technické týmy, aby se dále dozvěděla, aby mohla poskytovat zákazníkům řešení v oblasti řešení a technické podpory pro zákazníky v Severní a Jižní Americe a úspěšně jsme založili "OPTI C TIMES" značka, která si získala uznání od zákazníků oceánů a zároveň s nimi stabilní spolupráci .